Chanel Kumaş

ŞANEL KUMAŞ SATANLAR ŞANEL KUMAŞ TOPTAN

Tüvit nasıl yapılır?

Kumaş satın alanlar. Geleneksel olarak, tüvit İskoçya veya İrlanda’da pedallı dokuma tezgahları kullanılarak manuel olarak yapılır. Bununla birlikte, artık kumaşın endüstriyel dokuma makinelerini kullanarak üretilmesi de yaygındır. Tüvitler çoğunlukla yoğun fakat esnek bir dimi dokumada dokunur .

Malzeme

TOPTAN ŞANEL KUMAŞ…

Klasik üretimde koyundan elde edilen yüksek kaliteli yeni yün kullanılmaktadır. Koyun yünü, kalın olduğu ve yüksek yağ içeriği nedeniyle su geçirmez ve sağlam olduğu için uygundur. İskoçya veya İrlanda’da üretilmeyen bazı tüvitler sadece koyun yünü değil, alpaka yünü, tiftik, kaşmir veya deve kılı gibi değerli kıllar da içerir.

Bu lifler koyun yününden daha yumuşak ve pürüzsüzdür. Bununla birlikte, tüvit üretimine viskon, polyester, elastan veya pamuk gibi liflerin eklendiği de olur. Bu, kumaşın fiyatını ve ağırlığını etkiler. Geleneksel tüvit kumaş, genellikle ağır ağırlığı ve yüksek fiyatı ile tanımlanabilir.

Renkler

Tüvit birçok renk ve desende mevcuttur, ancak çoğu zaman tüvit daha koyu doğal tonlarda boyanır. Kumaşa karakteristik rengini vermek için, lifler eğrilmeden önce boyanır. Bu amaçla özellikle geleneksel üretimde doğal renkler kullanılmaktadır. Örneğin, ragwort, buğday, iris ve likenden güzel renkler elde edilebilir.

Tüvit kumaş için yünün boyanması birkaç aşamada gerçekleşir. İlk olarak, doğal yüne ilk rengi büyük bir kapta verilir. Bu, yünün keçeleşmemesi için yüksek bir sıcaklıkta yapılır. Yün daha sonra bir sonraki adımda nihai rengini elde etmek için kurumaya döndürülür. Özel renk karışımları için renkli lifler parçalanarak birbirine karıştırılır. Ancak bundan sonra lifler iplik haline getirilir.

Biliyor musun?

Gelecekteki İngiltere Kralı olan prensi, gençliğinde,tüvit kumaşın büyük bir hayranıydı. Onun sayesinde, bu Kumaşla ilk moda da kişiler tarafından sizin tarafınızdan gizli tutuluyor.

TÜVİT KUMAŞ ÇEŞİTLERİ

şanel kumaş satan,şanel kumaş satan yerler,toptan şanel kumaş,parça şanel kumaş,şanel kumaş nereden alınır,
ş

En popüler tüvit kumaşlara genel bakış

Aşağıda farklı tüvit kumaş var.

Bu tüvit, üzerinde kontrast durumunda büyük bir düz deseninin görülebildiği renk bir kumaştır.

Çizgili tüvit: Çizgili tüvit gerekli ve zamansız.

Balıksırtı: Bu kumaş monokrom balıksırtı deseninde dokunmuştur. Şık dokunuşunu küçük pürüzlü desene borçludur.

Donegal: Bu tüvit, sağlam bir arka plandan başka bir yerde beyaz ipliğe sahiptir. Zarif bir görünümden emin olabilirsiniz!

 ŞANEL KUMAŞ SATAN YERLER…

TÜVİT SECİMİMİZİ

Renklerle…

Geniş renk seçimine sahip olan tüvit kumaşımız ile şık bir tarz yaratabilirsiniz. Pastel kırmızı veya yeşil, çikolata, veya mavi renk aracımızla kullanımında zevkinize en uygun olanı hazırlamanız. Peki ya kesin şey için inciler veya payetler?

… ve motifler

Tüvit kumaş toptancısı, Şanel Kumaş Satanlar,şanel kumaş nereden alınır,şanel kumaş fiyatları,şanel kumaş ne kadar,Tüvit kumaş nasıl bir kumaş Tüvit kumaş yazın giyilir mi Tüvit kumaş satan, Tüvit kumaş satan yerler, toptan Tüvit kumaş ucuz Tüvit kumaş, Tüvit kumaş fiyatları, Tüvit kumaş ne kadar

Tüvit kumaşlarımızla her şey mümkün! Oxford ve New York’tan İskoç çiftçilerin veya üniversite profesörlerinin tipik kumaşını aynı anda hem moda hem de vintage olan bir giysiye dönüştürün . Seçimimiz, bir tarafta kaya gibi sert ve diğer tarafta akıllı bir görünüm sağlar. Kişiliğiniz ister olağanüstü ister sofistike olsun, tüvit ile her zaman görünümünüze yansır.

TOPTAN ŞANEL KUMAŞ FİYATLARI

TÜVİT KUMAŞLARLA KENDİNİZE ÖZEL GİYSİLER DİKİN!

Tüvit hem erkekler hem de kadınlar için umut vadeden bir kumaştır. Şanel kumaş alanlar yalnızca tüvitten oluşan bir görünümden kaçınmanızı tavsiye ediyor. Fikir, tüvit giysileri kot, deri, dantel veya diğer gündelik giysiler gibi diğer malzemelerle birleştirmektir. Ortaya çıkan görünümün sizi öne çıkarması garanti edilir. Dikiş desenlerimizle ihtiyaçlarınızı karşılayacak doğru kıyafetleri seçin.

İşte hangi giysilerin tüvit ile iyi çalıştığına dair bazı fikirler:

Etek

Uzun veya kısa, şal veya mini, tüvit eteğiniz göz alıcı olacak. Dar kışlık şortlar bile sıcak tüvitten kolayca dikilebilir.

Ceket

Tüvit sizi sıcak tutsa bile basitleştirilmişe hoşgeldiniz. Bu kısa kısa, tüvit ceketler veya kadınlar için kemerli ceketler, fikirlerinizi gerçekleştirmenin mükemmel bir birimden. Klasik blazer ceketinizi veya bedeninizi kabanınızı çok seveceksiniz.

TOPTAN TÜVİT KUMAŞ FİYATI… 0536 336 43 43

Şanel kumaş toptancıları,Zeytinburnu şanel kumaş,İstanbul şanel kumaş,bursa şanel kumaş,denizli şaneş kumaş,Çerkezköy şanel kumaş,Maraş şanel kumaş,İzmir şanel kumaş,

Sıcak pantolon

Sıcak bir tüvit görünümünüzü öne çıkaracak ve orijinal dokunuş kesinlikle ön plana çıkacak.

Ve kumaş artıkları?

Kumaş alan artıklarınız büyükse, elinizi düz birda veya hatta bir çantada ekleniyor.

Yorum Yap