Cep Kumaşı Cep Bezi

Kumaş satın alanlar. Cep kumaşı satın alan yerler Cep kumaşı satın alan kişiler Cep kumaşı alan firmalar Cep kumaşı satan yerler spot Cep kumaşı alanlar stok Cep kumaşı satın alanlar parça Cep kumaşı satın alanlar Ham Cep kumaşı satın alanlar tekleme Cep kumaşı satın alanlar. Kumaş alan. Toptan Ceplik kumaş satın alan yerler üretim fazlası Ceplik kumaş alanlar ihraç fazlası Ceplik kumaş satın alan imalattan artan Ceplik kumaş satın alanlar fazla gelmiş Ceplik kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Ceplik kumaş alanlar top başı Ceplik kumaş alanlar metraj Ceplik kumaş satın alanlar metre üstü Ceplik kumaş alanlar Ceplik kumaş alanlar. Tekleme Ham Ceplik kumaş satın alan.

Kumaş satın alanlar. Cep kumaşı satın alan yerler Cep kumaşı satın alan kişiler Cep kumaşı alan firmalar Cep kumaşı satan yerler spot Cep kumaşı alanlar stok Cep kumaşı satın alanlar parça Cep kumaşı satın alanlar Ham Cep kumaşı satın alanlar tekleme Cep kumaşı satın alanlar.

Kumaş alan. Toptan Ceplik kumaş satın alan yerler üretim fazlası Ceplik kumaş alanlar ihraç fazlası Ceplik kumaş satın alan imalattan artan Ceplik kumaş satın alanlar fazla gelmiş Ceplik kumaş satın alan firmalar kesimden kalmış Ceplik kumaş alanlar top başı Ceplik kumaş alanlar metraj Ceplik kumaş satın alanlar metre üstü Ceplik kumaş alanlar Ceplik kumaş alanlar. Tekleme Ham Ceplik kumaş satın alan.

Cep bezi hangi kumaştır? Cep bezi (ceplik kumaş), çoğunlukla beyaz olan, cep, yorgan, çanta, pirinç torbası olarak kullanılabilen düz bir bezdir.

Çok çeşitli cep kumaşları vardır ve cep kumaşları esas olarak tamamı kimyasal elyaf, pamuk ve polyester pamuklu cep bezi olmak üzere üç kategoriye ayrılır.

Cep bezi cep kumaşı

Polyester pamuklu cep bezi özellikleri 2 kategoriye ayrılır:

Birincisi, polyester ve pamuk içeriğine göre.

İkincisi çözgü ve atkı yoğunluğuna göre sınıflandırılır.

İkisi birlikte polyester/pamuklu kumaşların özelliklerini oluşturur. Polyester-pamuklu kumaşların fiyatı esas olarak pamuk miktarına göre belirlenmektedir. Yüksek pamuk içeriği genellikle fiyattır. Her türlü cep bezini astar olarak sınıflandırıyoruz. Yaygın olarak kullanılan cep bezleri T/C45×45/65×35/96×72 ve 133×72’dir.

Ürünlerimizin kalitesi gelişimimizin temelidir. İşbirliğimizin güvenilirliği, üretiminize özen göstermemizi sağlar.

Ceplik, Cep Astarı Veya ‘Cep Kumaşı’ Nedir?

Bunlar bir giysideki cepleri oluşturmak için kullanılan farklı kumaşlardır ve çoğu durumda dış kumaştan farklı kalitededirler.

Ham gabardin alan,ham kanvas alanlar,ham şifon alan,ham interlok alanlar,ham sandy kumaş alanlar,ham kot alanlar,ham saten alan,ham krep kumaş alanlar,ham süprem alan,ham polar kumaş alanlar,ham viskon alan,ham mikro alanlar,ham polyester ip alanlar,ham polyester kumaş alanlar,ham kumaş alan firmalar,ham bez alan,ham bze satın alanlar,ham bez parçası alanlar,ham bez kumaş nereye satılır.

Çok sayıda farklı cep seçeneği vardır ve hangisinin kullanılacağı belirli Performans Gereksinimlerinden (Giysiler ağartıcı veya taşla yıkanmış olabilir), Marka Kimliğinden (belirli aralıklarda baskı veya iplik boyası kullanılabilir) veya Giysi Türünden (Farklı) etkilenebilir. Nitelikler kompozisyonlar kot pantolonlarda, resmi kıyafetlerde, gündelik kıyafetlerde veya iş kıyafetlerinde kullanılabilir).

Ancak tüm giysilerdeki ortak gereksinim, seçilen ceplerin amaca uygun olması ve giysinin kullanım ömrü boyunca performans özelliklerini korumasıdır. En sevdiğiniz kot pantolonun takım elbise pantolonunun ceplerinde meydana gelen deliklerden daha sinir bozucu bir şey olamaz.

Farklı Nitelikleri Kullanmanın Önemi

Temel olarak bir giysinin işlevsel bir unsuru olmasına rağmen, belirli cep kalitesi geçmişte ihmal edilmiş olabilir; birçok markanın tercihi yalnızca fiyattan etkilenmiş olabilir. Ancak günümüzün şirketleri, tüm giysi türlerinde farklı nitelikler kullanmanın önemini anlıyor, ancak aynı zamanda belki farklı baskılar veya iplik boyaları yoluyla markalarını geliştirmek veya tanıtmak için cepleri kullanma fırsatının da farkındalar.

TEKLEME KUMAŞ ALAN YERLER

Ceplik kumaş temel Twill denim cep kaliteleri, farklı poli pamuk karışımlarında veya %100 pamukta 114 g/m² ile 283 g/m² arasında değişmektedir.

Denimde ceplerin kullanılan denim kumaşla uyumlu olması önemlidir. Ağır denim genellikle ağır bir cepleme, daha hafif bir denim, daha hafif bir cepleme gerektirir.

ham kumaş satın alan ham kumaş alan yerler ham penye kumaş alanlar penya ham kumaş satın alanlar ham gabardin alan ham saten alanlar ham iplik alanlar

Birçok gündelik pantolon giysi yıkamasına tabi tutulur, ancak bunlar genellikle denimden daha az titiz bir yapıya sahiptir. Kabuk kumaşlar ağırlık olarak daha hafif olma eğilimindedir, bu nedenle gündelik giyimde kullanılan ceplerin denim ile aynı agresif işlemeye dayanması gerekmez.

Düz dokuma, Balıksırtı ve dimi kumaşlarda genel ağırlıklar 91g/m² ila 144g/m² arasında değişmektedir ancak aynı zamanda genellikle imza özelliği olarak kullanılan baskı, Oxford İplik Boyalı şeritleri kullanan önemli sayıda marka da vardır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!