Bursa Astar Firmaları Astar Üreticileri

Ucuz polyester astar satışı,bursa ucuz astar satanlar,toptan polyester astar fiyatı,toplu astar kumaş satış yerleri,astar satan firmalar,astar satışı yapan yerler,

ASTAR KUMAŞ FİRMALAR. BURSA ASTARLIK KUMAŞ ÜRETENLER. BURSA ASTAR ÜRETİCİLERİ. DENİZLİ POLYESTER ASTAR SATANLAR. BURSA SATEN ASTAR ÜRETİCİSİ. BURSA’DAKİ ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. UCUZ ASTAR SATIŞI. KİLO İLE ASTARLIK KUMAŞ. BURSA ASTAR ÜRETEN FİRMALAR. BURSA ASTAR KUMAŞ SATIŞI. ZEYTİNBURNU ASTAR SATIŞI.

İnce izosoft, -5 ° C’den düşük olmayan sıcaklıklarda kullanılan yarı mevsim ceket ve paltoların dikilmesi için uygundur.

-30 ° C’ye kadar donlar için tasarlanmış kışlık giysilerin üretimi için daha yoğun malzeme çeşitleri kullanılabilir.

Polyester astar firması,polyester astar üreticisi,polyester astar satış yerleri,ucuz polyester astar kumaş,polyester astar satan yerler,ucuz astar kumaşı,Zeytinburnu polyester astar satışı,

Farklı tipte ucuz polyester astar dolgu maddeleri, farklı sıcaklıklar ve hava koşulları için tasarlanmıştır. Sentetik yalıtımlı kıyafetler seçerken, satıcıya ısınma tabakasının üretim yöntemi, yoğunluğu ve diğer özellikleri hakkında soru sormanız gerekir. Hangi şirketin beğendiğiniz ürünü yaptığını ve bu üreticiye güvenip güvenemeyeceğinizi öğrenmek önemlidir.

POLYESTER ASTAR FİYATLARI

Polyester elyaftan yapılmış tüm yalıtımlar arasında, kalaylat en hafif ve en sıcak olanıdır. Doğal kuğu kabartmasıyla karşılaştırılmasına şaşmamalı. Yapay olarak yaratılan bu malzeme, tüylerin tüm olumlu özelliklerine sahiptir ve aynı zamanda eksikliklerinden yoksundur.

Bir hava kabuğu ile çevrili mikroskobik boyutlardaki liflerden oluşan ısıyı koruyabilir ve insan vücudunu -60 ° C’lik bir donda ısıtabilir.

Kutup kaşifleri ve petrol işçileri için sıcak giysiler bu malzemeden yapılmıştır, dağcılar için konforlu ekipmanlar dikilir. Astar firmaları ile doldurulmuş kıyafetlerin tek dezavantajı yüksek maliyettir.

Giysi Astarları Saten Astar

Bu tip sentetik yalıtım, yüksek sıcaklıkların etkisi altında birbirine bağlı toplar veya yaylar şeklinde yapılmış dokunmamış polyester elyaftır. Malzeme iyi nefes alabilirlik ile karakterizedir, sıkıştırmadan sonra şeklini kolayca geri yükler ve –30 ° C’ye kadar hava sıcaklıklarında ısınabilir.

Polyester astar kumaş, son yüzyılın otuzlu ve kırklı yıllarından itibaren özellikle giyim, örtü ve diğer tekstil endüstrilerinin imalatında çeşitli alanlarda kullanılan en endüstriyel kumaşlardan biri haline gelmiştir ve polyester kumaşların bileşiklerin karıştırılmasıyla yapıldığını belirtmekte fayda vardır.

Kömür, su, hava ve petrolden bazı asitlerle yüksek ısının olduğu bir ortamda elde edilir ve bu kumaşlar, esneklik ve dayanıklılık özellikleri ile, eklenen diğer kimyasal bileşiklere göre şekillerini koruma özellikleri bakımından birbirlerinden farklılık gösterirler. Polyester astar kumaş lifleri onu her konuda kullanılabilen bir kumaş haline getirir, bu yüzden bu yazıda polyesterin avantajları ve özellikleri, çeşitleri, kullanımları ve yöntemi sunulacaktır.

Polyester Kumaş Özellikleri

Polyester ceket astarı onu birçok kullanım için uygun kılan birçok özelliği ile karakterize edilir ve bu nitelikler için aşağıdakilerden söz edilir:

UCUZ ASTAR KUMAŞI SATANLAR.

Polyester astar satanlar hafif asidik ve bazik maddelere dayanabilen, ancak daha yüksek konsantrasyonda ve daha yüksek sıcaklıktaki bir ortamda paslanacak bir kumaştır.

Polyester elyaflar çoğu leke çıkarıcıya olumsuz etkilenmeden dayanabilir, ancak bazı deterjanlar aşındırıcı olabilir.

Polyesterin 250-300°C yüksek erime sıcaklığı sayesinde yüksek sıcaklık toleransı.

Polyester astar kumaş güneş ışığına dayanma ve korozyona uğramama özelliği ile karakterize edilir.

Polyester astar kumaş fiyatları yağları çok iyi emer ve eğer yaparlarsa yağ lekelerinden kurtulmak zordur.

Üretim yöntemine göre polyesterin özelliklerini değiştirme ve esnekliğini ve farklı koşullara toleransını artırma kolaylığı.

Geçmişte, polyester elyaf düz iplikler şeklinde serbest bırakıldı ve tek bir düzleme yerleştirildi.

Şimdi polyester, içinde hava cepleri bulunan spirallere, toplara ve tüplere bükülmüş liflerden oluşur.

Modern polyester astar satan yerler yarı mevsim ve kış kıyafetleri için yalıtım rolüyle mükemmel bir şekilde başa çıkan hafif ve sıcak bir malzemedir.

POLYESTER ASTAR SATIŞI

Sentetik dolgunun hangi sıcaklık için tasarlandığı sorusuna kesin olarak cevap vermek imkansızdır. Sonuçta, “% 100 polyester” adı polyester satar elyafa dayalı diğer malzemeleri gizleyebilir. Hepsi belirli bir yoğunluğa ve yapıya ve dolayısıyla termal iletkenliğe sahiptir.

Dolgulu kıyafetler seçerek, her alıcıya yeni bir şey giymeyi beklediği yılın zamanı, yaşadığı iklim koşulları ve elbette vücudunun özellikleri rehberlik eder. Bununla birlikte, mağazaya gitmeden önce, satıştaki en yaygın polyester yalıtımın özelliklerini tanımak faydalı olacaktır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!