Bir Kumaş Alanlar NEDİR?

parti kumaş satın alan stok kumaş satın alanlar spot kumaş alanlar ham parti kumaş alan penye parti kumaş alanlar kot parti kumaş alanlar

Parti penye kumaş alanlar örme kumaş:  Dokuma çeltik kumaş enine ve boyuna yönlerde esnektir. Örme lifler, giysilere şekil vermek için özelleştirilebilen çok çeşitli tasarım özelliklerine sahiptir. Triko, örme kumaşlar için kullanılan yaygın bir terimdir ve bir iplik veya dikiş türü değil, bir kumaş türüdür. Aslında örgü nodüler doku çeşitlerinden biridir ama hepsi değil.

Pamuk:  Pamuk en yaygın ve en güvenli kumaşlardan biridir. Vücut ısısını dışarıya aktararak serinleten ısıl işlem görmüş bir pamuk lifidir. İran’da pamuğa pamuk denir. Pamuklu veya pamuklu kumaşlar  birlikte pamuklu  kumaştan  yapılır. Pamuklu kumaşların yıkanması ve lekelenmesi kolaydır ve genellikle sağlam ve dayanıklıdır.

Fazla gelen kot kumaş alanlar,fazla gelen penye alan,fazla gelmiş saten alan, fazla gelen kadife alan, fazla gelen jarse kumaş alan, fazla gelen ham kumaşları alanlar,fazla gelen kot kumaşları alanlar,

TEKLEME PARTİ KUMAŞ ALANLAR

Süet: Süet, diğer ürünlerde yaygın olarak astar olarak kullanılan etli kadife yüzeyi oluşturan özel işlemlerden geçirilerek özel makinelerde işlenen keçi ve dana derisinden yapılır. Süet, çanta ve ayakkabı gibi yüksek sağlamlık ve dayanıklılık gerektiren giyilebilir amaçlar için yaygın olarak kullanılır. Süet sıcak bir dokuya sahiptir. Süet daha çabuk kirlenir ve daha fazla bakım ister.

Keten: Keten sapı liflerinden yapılır, aynı zamanda keten ipliklerinden yapılır ve keten en yaygın kumaş türlerinden biridir. Keten ev için giysi ve mobilya yapmak için de kullanılır ve kumaşın kullanıldığı mevsime bağlı olarak kalın veya ince olabilir ve bazen örtü kolaylığı ve güzel bir vücut oluşturmak için keten kullanılır. Keten pantolon üretiminde pek çok kullanım alanı olmakla birlikte günümüzde ketenden yapılmış birçok erkek ve bayan giyim çeşidi bulunmaktadır.

Naylon: Naylon, mükemmel gerilme mukavemetine sahip bir kumaştır, bu nedenle yüksek elastikiyeti nedeniyle diz eklemlerinde bükülmeyen naylon çorapların ve çantaların imalatı da dahil olmak üzere yaygın olarak çok az nem emdiği için çok çabuk kurur. Bu kumaş ve ceket veya sweatshirt gibi giysiler de  kullanır.

ELDE KALMIŞ KUMAŞ SATIN ALANLAR.

Türkiye Kumaş Türkiye kumaş pazarı türkiye kumaş fabrikası
Türkiye Kumaş Türkiye kumaş pazarı türkiye kumaş fabrikası

Bambu lifi: Saf bambu ipliğinden yapılan kumaşlar, nem emme, su buharı geçirme, yumuşaklık ve pürüzsüzlük, iyi süspansiyon, yüksek renklenme ve renk parlaklığı gibi özelliklere sahiptir ve spor giyim, mayo, pijama, şilte, battaniye gibi tekstillerin yapımında kullanılır. havlu ve … uygun. Bambu eşsiz antibakteriyel özelliklere sahip olduğu için iç çamaşırı, gömlek ve çorap üretiminde kullanılabilir. Yazlık giysilerin UV önleyici özelliğinden dolayı hamile kadınları ve çocukları güneşin zararlı ışınlarından korumak için de uygundur.

SPOT PENYE KUMAŞ ALANLAR

Modal: Modal lifler, son derece yumuşak ve çok doğal olup, özellikleri, büyük miktarda sıvıyı (vücut perfüzyonu) emebilecekleri ve hızla uzaya buharlaşabilecekleri şekildedir. Bu buharlaşma da cildin daha iyi nefes almasına yol açacak, hoş olmayan kokuları önleyecek ve bakteri oluşumunu önleyecektir ve şartlandırılmış lifler ayrıca ısıya oldukça dayanıklıdır. Bu, sıcaklığı teninizde hissetmeyeceğiniz anlamına gelir. Kalite ve yumuşaklık sadece şartlı özellikler değildir,  ancak tokluk ve dayanıklılık bu doğal elyafın diğer özellikleridir.

SPOT KUMAŞ SATIN ALAN YERLER

Selüloz lifleri: Selüloz pamuk astarlarından, iğne yapraklı hamurdan, ağaç kabuğundan, ağaçtan, bitki yapraklarından veya diğer bitki materyallerinden elde edilebilir. Selüloz lifleri, hamur işleme tesislerinden yapılır ve tekstil endüstrisindeki ana kullanımları, filtre güçlendirici kimyasal ve kompozit liflerdir. .

ipek kumaş parça ipek kumaş kilo ile ipek kumaş ipek kumaş satışı ipek kumaş üretenler
ipek kumaş parça ipek kumaş kilo ile ipek kumaş ipek kumaş satışı ipek kumaş üretenler

PARTİ HAM KUMAŞ ALANLAR

Poliamid:Poliamid, hem doğal hem de sentetik olarak meydana gelen ve çeşitli yüksek mukavemetli naylon filamentler içeren bir amid zincirine bağlı tekrarlayan birimlere sahip bir bulut molekülüdür. Bu lifler mükemmel aşınma direncine sahiptir. Naylon elyaflar, yüksek mukavemet ve sertliklerinden dolayı paraşüt kemerleri, iplik ve balık ağlarının üretiminde kullanılmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!