Bayan Kot Modası Kot Giyim Trenleri Kot Kumaş

2021 Bayan pantolon modası,2021 kot pantolon modası,Moda pantolonlar bayan,Bayan Kot Pantolon,Kadın rahat Alt Giyim,2021 Kumaş Pantolon modelleri, Kot Ceket Bayan Ucuz,Kot Ceket bayan Mavi,Kot Ceket bayan ,Kot Ceket Bayan tesettür,Kot Ceket Bayan Trend, Likrasız Kot Pantolon Bayan,

Parça kot alanlar spot kot satın alan kişiler parti kot kumaş alan yerler denim kumaş satın alan firmalar. Kot kumaş pantolon, herhangi bir gardırobun en çok yönlü parçalarından biri olarak güvenle adlandırılabilir. Bu giysiler sadece iş kıyafeti olarak kabul edildiğinde, ancak zamanla kot pantolonlar günlük işlerde ve akşama doğru yerini aldı. Bugün gardırobunda tek bir kot bile olmayan birini bulmak zor.

Parça kot kumaş alanlar. Makalemizde, sadece en popüler kadın kotu türlerini değil, aynı zamanda farklı şekillere sahip moda kadınlarının tam eşleşmelerini nasıl bulduklarından da bahsedeceğiz. Sonuçta, modaya uygun pantolonların yardımıyla, değerlerinizi vurgulayabilir ve fazla dikkat çekmek istemediğiniz figürün bazı özelliklerini gizleyebilirsiniz.

Zaman geçtikçe modası geçti

Resimli farklı bayan kot pantolonları göz önüne alındığında, klasik versiyondan başlamaya değer.

Klasik tarz, beş cebi olan düz kesim bir modeldir. Bunlar benim ilk kot pantolonumdu. Şaşırtıcı bir şekilde, bu tarz günümüzde geçerli. Güzellik bu modelin sıradan bir şehir görünümü için mükemmel bir seçim olduğundan emin.

Bu model neredeyse herkese uyar. Bu kot pantolonlar, rahat bir ortamda arkadaşlarla buluşmak için şehirde dolaşırken, gezide, piknikte giyilebilir.

Konik kesim

İsimleri ve fotoğrafları olan kadınlar için aşağıdaki kot türleri ayrı bir özelliğe sahiptir – şekle dar bir uyum. Aşağıdaki resim anlamaya yardımcı olacaktır. Kotlar ince kotlar sunar.

Kiloyla kot kumaş. Sadece bacakları tamamen dar olan kadınlar dar bir model seçmelidir. Tüm kıvrımlar size güzel görünmüyorsa, deri dokulu bir modeli reddetmek daha iyidir.

KOT NASIL YIKANIR BURADAN GÖZ ATINIZ.

Bu çeşitler arasındaki kotlar, ikinci deri gibi, siluete uyuyor. Bu pantolonlar için mükemmel bir uyum sağlayan elastan lifli kotları seçin. Ancak ayak bileği bölgesindeki sıska (veya biye pantolon) daha özgürce oturabilir. Kilo ile kot kumaş. Kural olarak, elastik lifler varsa, o zaman çok az miktarda yoğun kumaştan dikilirler. Kumaş tam olarak kot değil, tozluklarla karıştırılır. Yüksek oranda gerilebilir lif içeren ince bir kumaştan dikin. Bu seçenek sadece sayıdan% 100 memnun olanlar için uygundur.

Kot modelleri kot modası

Bu pantolonlar, bir erkeğin gardırobunda takma ad izlenimi yaratır. Ancak bu etki, kadın figürünün özellikleri dikkate alınarak, mükemmel şekilde doğrulanmış bir model yardımıyla elde edilir. Erkek pantolonlarının rahat ve güzel oturması pek olası değildir.

Model özellikleri: serbest kesim, kavisli efekt, yavaş uzunluk ve çoğu durumda bir bükülme vardır. Genellikle bu model genç kızlar tarafından seçilir ve zarafeti korumak için kot pantolonlu erkek arkadaşlarla spor ayakkabı, gevşek gömlek ve gömlek giyilir. Bununla birlikte, böyle bir pantolon modeliyle uyumlu birleşik ayakkabı ve topuklu ayakkabılar yapabilirsiniz.

Onlar için modanın geçtiğine inanılıyor. Ancak tarihin gösterdiği gibi, 1970’lerde hippi ortamında doğan meşale aslında sahneye geri döndü. Özgünlüğü seviyorsanız ve ayrıca bacakları görsel olarak uzatmak istiyorsanız, bu modeli görmezden gelmeyin. Bununla, mevcut boho, etnik ve deniz stillerinde çok sayıda yay yapabilirsiniz.

Kalçadan floş / parça kot kumaş

Bu model bacaklarından pek memnun olmayanlar için gerçek bir keşif. Geniş bacağın altında tüm karakter kusurlarını gizleyebilir. Ve yine de kot pantolon geniş omuzlu kızlar için mükemmel bir uyluktan düşüyor.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kot kumaş. Vücudunuzun hangi figür tipine karşılık geldiğini bulmak için, size hemen hemen her stil danışmanlığının dayandığı beş farklı temel figür tipine genel bir bakış sunmak istiyoruz. Her beden bireysel olduğu için, bu sınıflandırma her şeyi kapsayan bir gerçek olarak görülmemelidir.

Bu standart şekillerde yapılan değişiklikler çok yönlüdür ve ilgili şekil tipine karşılık gelmek için her özelliğe sahip olmanız gerekmez. Bununla birlikte, sınıflandırmalar, oranlarınızı daha iyi değerlendirmek ve tip tavsiyesi için onlardan iç görüler elde etmek için bir rehber görevi görür.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!