Balıksırtı Kumaş Alanlar

Balıksırtı Kumaş fiyatları,Kışlık kumaşlar nelerdir,Balıksırtı Döşemelik Kumaş,Kumaş,Kışlık Parça Kumaş,Kaban kumaş isimleri,İtalyan döşemelik kumaş,Şip kumaşı,

Kumaş satın alanlar. Balıksırtı kumaş nedir? Balıksırtı kumaş ne demek? Balıksırtı kumaş kışlık mı? Adını ringa balığının omurgasına benzemesiyle alan balıksırtı, çapraz çizgilerin dönüşümlü olarak sağa ve sola doğru dikey bölümlerinden oluşan ve kılçık deseni oluşturan kırık bir dimi örgüdür.

Giyim hakkında bir iki şey biliyorsanız, balıksırtı örgüsünü duymuşsunuzdur . Çoğu zaman dimi dokuma ile karşılaştırıldı ve tekstil endüstrisindeki çok yönlülüğü ile dikkat çekti. Peki balıksırtı örgü nedir ve ne için kullanılabilir? Bu makalede, balıksırtı örgüsü, kullanımları, faydaları ve dimi örgüden nasıl benzer ve farklı olduğunu öğreneceksiniz.

jakar dokuma jakarlı kumaş jakarlı kumaş satın alanlar jakar kumaş satanlar

BALIKSIRTI ÖRGÜSÜ NEDİR?

İlk olarak, bunun bir dokuma olduğunu ve bir kumaş olmadığını not etmek önemlidir. Balıksırtı örgüsü farklı kumaş türlerinden yapılabilir. Sadece karakteristik bir V şekline sahip bir modeldir. Desen, her sütundaki çizgiler zıt yönlere doğru eğilecek şekilde sütunlar halinde düzenlenmiştir.

ŞANEL KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Size grafik bir temsil vermek için, bir ringa balığının omurgasını hayal etmeye çalışın – bir tane gördüğünüzü varsayarak – benzer görünüyorlar ve örgü adını buradan alıyor. Balıksırtı desenleri çoğunlukla yünden yapılır ve popüler olarak erkek dış giyim ve takım elbise yapımında kullanılır.

BALIKSIRTI ÖRGÜ KULLANIM ALANLARI

Balıksırtı örgü genellikle giysi üretmek için kullanılır. Yüksek moda takım elbise, ceket ve elbise üretiminde kullanılır. Başlıca kullanımlarından bazıları şunlardır:

Takım Elbiseler: Balıksırtı takım elbiseler, düzenli olarak profesyonel iş kıyafetleri giyen erkekler için mükemmel bir seçimdir. Lacivert kamgarn veya kömür yünü halinde dokunduğunda, balıksırtı örgüsü çok gösterişli değildir. Bu, takım elbiseye şık bir görünüm verirken, onu resmi bir kıyafet kuralı yapan özellikleri korur. 

çorlu toptan kumaş alımı yapanlar, çorlu parça kumaş alımı yapanlar, çorlu penye kumaş alımı yapanlar, çorlu kumaş alımı yapanlar, çorlu da kumaş alımı yapan kişiler, çorlu da kumaş nereye satılır, çorlu kumaş nereye satarım,çorlu ip alanlar,kumaş alımı yapanlar çorlu,tekleme kot alan çorlu,polar alımı yapanlar çorlu,

Spor kabanlar: Spor kabanlar rahattır ve bu nedenle balıksırtını tüm gösterişli görkemiyle sergilemek için ideal giysi türüdür. Donegaller ve düz tüvitler gibi birçok normal spot coat kumaşlar, balıksırtı dokumanın ürünleridir. Bu tür spor ceketler denim, kazak ve günlük pantolonlarla iyi uyum sağlar.

BALIKSIRTI ÖRGÜNÜN FAYDALARI

Çok yönlülüğünün yanı sıra, balıksırtı örgü çoğu moda meraklısının çekici bulduğu bir tür doku verir. İşte balıksırtı örgünün bilmeniz gereken diğer faydaları:

PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR… 0536 336 43 43

Çok yönlülük: Bu özellik, balıksırtı örgüyü terzilik için mükemmel bir seçim haline getirir. Sweatshirt ve kalın ceket gibi ağır kışlık kıyafetlerin üretiminde yer alır. Elbise gibi hafif yazlık giysiler için de kullanılabilir. Kullanımı genellikle balıksırtı örgüsünün yapıldığı kumaşın türüne bağlıdır.

Ağırlık: Balıksırtı örgü standart dimi örgüden daha ağırdır. Bu, daha serin mevsimlerde moda parçaları yapmak için daha iyi hale getirir. Kışlık ceketler ve kışlık sweatshirtler gibi giysiler balıksırtı örgü ile yapıldığında daha kalın ve daha sıcaktır.

CHANEL KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

Derinlik ve Doku: His ve derinlik açıklanamaz bir şekilde zariftir. Bu örgü, çok fazla şey yapmadan görünümünüze derinlik ve klas bir dokunuş katar. Ama biraz fazla isterseniz, dokurken veya bir tasarım seçerken size istediğiniz popu vermek için çeşitli renkler ekleyebilirsiniz.

Balıksırtı kumaş nasıl giyilir:

Takım elbise, ceket ve elbiselerde yaygın olarak kullanılır. Döşemelik olarak ev mobilyalarında da bulunabilir.

Balıksırtı kumaş bakımı:

Pamuklu balıksırtı kumaşların bakımı kolaydır.

Balıksırtı kumaş kırışır mı?

Balıksırtı, diğer pamuklu alt ağırlıklar gibi kırışabilir, ancak kırışmayı dengelemeye yardımcı olacak kırışmaya dayanıklı teknoloji ile bitirilebilir. Pamuklu bir ayarda hızlı bir ütüleme, net bir görünüm için bir giysiyi tamamlayacaktır.

TOPTAN TÜVİT KUMAŞ SATANLAR… 0536 336 43 43

Balıksırtı kumaş temizlemek kolay mı:

adana toptan kumaş alımı yapanlar, adana parça kumaş alımı yapanlar, adana penye kumaş alımı yapanlar, adana kumaş alımı yapanlar, adana da kumaş alımı yapan kişiler, adana da kumaş nereye satılır,

Parti kumaş alanlar. Giysiye bağlı olarak, balıksırtı evde bakımı kolaydır. Yapı, biraz kir ve lekelenmeye karşı koymalıdır. Takım elbise ve ceketlerin hala kuru temizlemeye ihtiyacı olabilir, ancak temizlikler arasında birkaç kez giyilebilir ve giyimler arasında havalandırılabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!