ASTAR

astar fiyatı SATEN ASTAR FİYATI polyester astar fiyatları şifon astar fiyatı astar fiyatları astar imalatcısı

Astar kumaş türleri. Kumaş alanlar.

190 TEL ASTAR FİYATI. 190 TEL POLYESTER ASTAR FİYATLARI. 190 TEL ASTAR SATANLAR.

Astar malzemesini geniş bir renk yelpazesinde satın alabilir, böylece giysi kumaşına uygun bir renk seçebilir (iyi bir eşleşme bulamazsanız açık ton yerine daha koyu bir renk seçebilirsiniz) veya zıt bir renk seçebilirsiniz. tercih. Astar kumaşları genellikle ipeksi bir yüzeye sahiptir ve genellikle ipek, polyester, viskon, asetat veya suni ipekten yapılır. Bir astar kumaşı seçerken, yıkama bakım gereksinimlerinin giysi kumaşıyla uyumlu olduğundan emin olun – makinede yıkanabilir pamuklu bir ceketin içine sadece kuru temizleme için ipek bir astar koymak biraz zahmetli olacaktır.

190 TEL ASTAR.

Bursada astar firmaları,mersin astar firması,İzmir astar firması,İstanbul astar firmaları,polyester astar firması,astar kumaş satışı,adana astar firması,Zeytinburnu astar firmaları,

İlginç bir astarla dikmek, el yapımı giysinize biraz canlılık katar, ancak bazen sade ve klasik bir yoldur. Giysiniz ne olursa olsun, astar, opaklık yaratmaktan, içini güzel bir şekilde tamamlamaktan veya giysinin vücudunuz veya diğer giysiler üzerinde kaymasına yardımcı olmaktan birçok amaca hizmet eder.

Peki projeniz için en iyi astar kumaşını nasıl seçersiniz? Kumaş mağazasında o kadar çok seçenek var ki karar vermek zor olabilir.

İşte en iyi astar kumaş seçeneklerinden bazıları:

Birçok farklı ipek kumaş türü, astar için harika seçimler yapar. Renk seçimi sonsuzdur ve his her zaman lükstür. Polyester astar özellikle hoş bir zevktir ve giysinize o tasarımcı dokunuşunu verir. Çin ipeği, hafif giysiler için mükemmel olan hafif bir düz dokumadır. Astar fiyatı bir giysiye biraz yapı ve destek ekleyebilir ve kapitone edildiğinde harika görünür.

Baskılı astarlar

Ucuz polyester astar satışı,bursa ucuz astar satanlar,toptan polyester astar fiyatı,toplu astar kumaş satış yerleri,astar satan firmalar,astar satışı yapan yerler,
Ucuz polyester astar satışı,bursa ucuz astar satanlar,toptan polyester astar fiyatı,toplu astar kumaş satış yerleri,astar satan firmalar,astar satışı yapan yerler,

Hafif pamuklu kumaşların birçok adı vardır: vual, batiste. Bir yazlık elbise için ideal olacak bazılarını bulacaksınız. Hepsi ağırlık ve opaklık bakımından biraz farklıdır ve çocuk giysileri, üstler, elbise korsajları veya nefes alabilen, kolayca yıkanabilen bir kumaş istediğiniz herhangi bir giysi için mükemmel seçimler yapar. Herhangi bir pamuklu kumaşta yaptığınız gibi önceden küçülttüğünüzden emin olun.

Streç astarlar

Örgü giysiler rahattır ve giyilmesi ve dikilmesi kolaydır, ancak astar seçimi bir sır olabilir. İşte örgüler için en iyi astar kumaşını bulmak için ipucum: dans kıyafetleri bölümüne bakın. Paten kostümlerinden dans kıyafetlerine kadar her şey genellikle astarlıdır ve kumaş mağazasının bu kısmı anahtarı tutar.

Triko örgüler elbiseler veya üstler için harikadır, ayrıca yerleşik bir kayma efekti sağlarlar. Naylon veya naylon/spandeks karışımları da işe yarar. Bu örgü astarların çoğunlukla fildişi, bej, beyaz veya siyah gibi nötr tonlarda olduğu görülüyor. Hangi gölgenin en iyi sonucu verdiğini görmek için kumaşınızı ve astar seçeneklerini biraz katmanlamayı deneyin.

Saten astarlar.

Polyester astar satan yerler,polyester astar üretenler nerede,merter astar satanlar,bursa astar satanlar,adana astar satanlar,denizli astar satan yerler,İstanbul astar satanlar,samsun astar satan yerler,Maraş astar satanlar,

Saten astarlar, kumaş alan suni ipekten ipeğe kadar farklı liflerde bulunabilir. Krep sırtlı saten astar iyi bir ağırlığa sahiptir ve dış giyime biraz daha fazla madde eklemek için mükemmeldir. Kutup girdabı dünyanın sizin bölgenize geri dönüyorsa, biraz daha fazla sıcaklık için flanel destekli bir tane kullanmayı düşünün. Satenler, temel nötrlere ek olarak, sıcak kışlık montunuza bir renk patlaması eklemek için çok sayıda pastel veya mücevher tonlarında gelir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!