Arka Fon Kumaşı Stand Kumaşı Organizasyon Kumaşı

Söz Nişan arka fon kumaşı,Nişan arka fon Kiralama,Evde Nişan arka fon kumaş satanlar,Nişan Tagı satın al,Nişan arka fon Kendin Yap,Nişan Arka Fon Stand kumaşı,Nişan arka plan Dekor,fonluk kumaş,arkan kumaş satanlar,arka fon jarse kumaş,fon için jarse kumaş,organizasyon kumaş satan yerler,dekor kumaşı,

Kumaş satın alanlar. Söz Nişan arka fon kumaşı,Nişan arka fon Kiralama,Evde Nişan arka fon kumaş satanlar,Nişan Tagı satın al,Nişan arka fon Kendin Yap,Nişan Arka Fon Stand kumaşı,Nişan arka plan Dekor,fonluk kumaş,arkan kumaş satanlar,arka fon jarse kumaş,fon için jarse kumaş,organizasyon kumaş satan yerler,dekor kumaşı.

Kumaş alan konferansı başlatırken kullandığım metafor, şirketlerin nasıl güzel bir kumaş gibi olduklarına dair bir tartışmaydı: renkli ipliklerle birbirine uyacak şekilde benzersiz bir şekilde tasarlanmış, dayanıklı ve esnek, güçlü ancak yumuşak, her türlü dış koşula uyum sağlayabilen.

ARKA FON KUMAŞLARI

Açıkça gördüğümüz değişim, “ekipler ağı” dediğimiz yeni bir organizasyonel modele doğru bir hareket. Şirketiniz kuruluş şemasında bir hiyerarşi gibi görünebilir, ancak gerçekte insanlar ekipler halinde çalışır (satış ekipleri, ürün ekipleri, hizmet ekipleri vb.) ve sonuçlar.

Karşılaştığımız zorluk, yetenek ve iş sistemlerimizin çoğunun bir hiyerarşi etrafında tasarlanmış olmasıdır. Görevli yöneticiler, işleri kendi işlevsel gruplarına aşağı doğru delege eder. Güçlendirilmiş ekiplerin bu yeni dünyasında, müşteri sonuçlarını, çalışan katılımını ve kalite ile iletişime odaklanmayı sağlamak için organizasyonu nasıl “tasarlayabiliriz”? İnsanları nasıl ödüllendiririz, liderler hangi rolleri oynar ve iş geliştikçe insanları ekipten ekibe nasıl taşırız?

ORGANİZASYON KUMAŞLARI

Resimlemenizi istediğim zengin, güzel, dayanıklı, parlak ve çok renkli, esnek ve rahat olması için birbirine dikilmiş, güçlü, dayanıklı ve yırtılması imkansız bir kumaş metaforudur. Birçok hava türüne uyarlanabilir ve geçirimsizdir.

Bu güzel kumaş organizasyonunuz gibidir: birçok entegre ama sıkı dokunmuş iplikten oluşur, kendine has bir şekilde benzersiz ve güzeldir, iyi performans gösterir ve iyi oturur ve size uzun yıllar hizmet edecek şekilde uyum sağlar. Böyle bir malzeme “tasarım gereği farklıdır” ve bu, kuruluşunuzu yeniden tasarlamak için beş temel temanın metaforunu oluşturur.

DEKOR KUMAŞI

Organizasyonumuzun dokusunda liderlik, organizasyonu bir arada tutan destek, yapı ve altta yatan dokumadır. Tasarım gereği farklı olan yeni organizasyonda, yeni bir lider türüne de ihtiyacımız var. Anketimizde, şirketlerin yüzde 89’u bize liderlik boşlukları olduğunu ve yüzde 55’i bunun acil olduğunu söylüyor – neden? Çünkü bugün ihtiyaç duyduğumuz lider türü, daha önce hiç olmadığı kadar farklı.

Artık o kadar çok orta düzey yöneticiye ihtiyacımız yok, bu nedenle “iş unvanına göre liderlik” veya “pozisyona göre liderlik” kavramları ortadan kalkmalı. Geçen gün konuştuğum üst düzey yöneticilerden biri bana “Artık orta düzey yöneticilere ayıracak vaktim yok. İşimi yürütmek için ihtiyacım olan bilgileri dijital bilgi sistemlerimiz aracılığıyla alabilirim. Liderlerimiz kendi iş alanlarında uygulamalı uzmanlar değilse, onlara gerçekten ihtiyacım yok.”

JARSE ORGANİZASYON KUMAŞI SATAN YERLER.

İnsanları liderliğe çok daha hızlı taşımamız gerekiyor. Bugün liderliğin “yaparken öğrenme” sporu olduğuna inanıyorum – liderlik deneyiminiz aracılığıyla bir oluyorsunuz ve insanları liderlik rollerine zorlamamız, onlara koçlar vermemiz ve her zamankinden daha hızlı bir oranda açık ve samimi geri bildirim sağlamamız gerekiyor. . Bu arada, gerçekten ihtiyacınız var mı yoksa herkesin potansiyel bir lider olması konusundaki düşüncenizi genişletebilir misiniz?

STAND KUMAŞLARI

Son olarak, liderleri farklı şekilde ölçmeliyiz. Yeni performans yönetimi süreci, liderleri her üç ayda bir ekiplerine giden sekiz soruluk bir anketle doğrudan derecelendiriyor. Sonuçlar, liderler hakkındaki doğrudan geri bildirimin iş sonuçlarıyla tamamen ilişkili olduğunu gösteriyor, bu nedenle liderlerin öznel ölçütlerle “derecelendirildiği” veya “sıralandığı” günler uzaklaşıyor.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!