Antrasit Kumaş

Antrasit kumaş Ne Demek,Antrasit Kumaş Koltuk,Antrasit Döşemelik Kumaş,Antrasit Kumaş Özellikleri,Koyu Gri Kumaş,Gri Döşemelik Kumaş,Antrasit Kadife Kumaş,Gri Kumaş renkleri.

Parti kumaş satın alanlar. Antrasit kumaş Ne Demek,Antrasit Kumaş Koltuk,Antrasit Döşemelik Kumaş,Antrasit Kumaş Özellikleri,Koyu Gri Kumaş,Gri Döşemelik Kumaş,Antrasit Kadife Kumaş,Gri Kumaş renkleri. Antrasit kumaş ne demek? En iyi döşemelik kumaş hangisi? Nubuk kumaş ne demek? Baby face kumaş ne demek? Kumaşlar giyimin temel malzemesidir. İki çeşit kumaş vardır; gri kumaş ve bitmiş kumaş. Genellikle bitmiş kumaştan üretilir. Her birimiz farklı kumaş türlerinden yapılmış giysiler giyiyoruz. Giysiler için kullanılan en yaygın kumaş türleri Pamuklu vual, Pamuklu çim, Denim tül, örgü, İpek, Saten, Keten, Yün, Flanel vb.

Siyah krep satanlar,ham krep satın alan,karışık krep kumaş alanlar,elde kalmış krep kumaş alan,parça krep kumaş alan,siyah krep nereden alınır.ihraç fazlası krep kumaş alan

Antrasit Keten:

Keten, az esnekliğe sahip orta ağırlıkta bir kumaştır (dolayısıyla kırışıklıklar). Ancak ısıyı çok iyi iletir, bu yüzden sıcak havalarda her şey için popüler bir seçimdir.

KUMAŞ ALANLAR

Keten,liflerinden yapılan bir tekstildir. Keten üretimi zahmetlidir, ancak lif çok emicidir ve ketenden yapılan giysiler, sıcak havalarda olağanüstü serinlik ve tazelikleriyle değerlidir.

Pamuklu vual:

Antrasit Vual, harika bir örtüye sahip hafif, yarı şeffaf bir kumaştır. Genellikle %100 pamuk veya keten veya polyester içeren pamuk karışımlarından yapılmış yumuşak bir kumaştır. Terim gelir ve peçe anlamına gelir. Hafifliği nedeniyle kumaş çoğunlukla yumuşak döşemelerde kullanılır. Sıcak ülkelerde vual, pencere kaplamaları ve sineklik olarak kullanılır. Perde malzemesi olarak kullanıldığında vual, file perdeye benzer.

Antrasit Denim:

Denim çok az örtü veya esneme özelliğine sahip ağır bir kumaştır. Denim, atkının iki veya daha fazla çözgü ipliğinin altından geçtiği, sağlam bir pamuklu çözgü yüzlü dimi tekstildir. Bu dimi dokuma, onu pamuklu ördekten ayıran, kotun tanıdık diyagonal nervürünü üretir.

SPOT KUMAŞ ALANLAR

Örme: Örgü

Antrasit kumaş kategorisinde hafiften orta ağırlığa kadar değişen çeşitli örgü türleri vardır. Örgü kumaş, çok fazla esnemesi gereken herhangi bir giysi için tercihinizdir. Desenler, dokuma kumaş veya örgü kumaş için tasarlanmıştır ve örgü kumaş için boyutlandırılmış desenler genellikle kumaşta ihtiyaç duyulan esneme derecesini belirler.

Antrasit İpek:

Suni deri sağlam mı? Suni deri nasıl bir şeydir? Suni deri kumaş ne demek? Vinlex kumaş nedir? Giyimlik Deri Kumaş,Giyimlik Hakiki Deri,Hakiki Deri Kumaş,Giyimlik Suni Deri Kumaş,Deri Kumaş elbiselik,Hakiki Deri Kumaş Fiyatları,Elbiselik Deri Kumaş Fiyatları,Suni Deri Kumaş,Suni Deri Döşemelik Kumaş,Suni deri su geçirir mı,Suni Deri Fiyatları,Suni Deri Toptan,Giyimlik Suni Deri Kumaş,1.kalite suni deri,Toptan Suni Deri fiyatları.

İpek, iyi örten hafif, narin bir kumaştır. Hafif ışıltılı bir görünüme sahiptir. İpek kaygan olabilir ve işlenmesi daha zor olabilir. Aynı zamanda harika bir astar kumaşı yapar.

Antrasit Saten:

Saten alan satenin türüne bağlı olarak hafiften ağıra kadar değişebilir. İpek gibi parlak bir görünüme sahiptir. Saten, tipik olarak parlak bir yüzeye ve donuk bir sırta sahip olan bir dokumadır. Saten dokuma, bir çözgü ipliği üzerinde yüzen dört veya daha fazla soğuk dolgu veya atkı ipliği veya tam tersi, tek bir atkı ipliği üzerinde yüzen dört çözgü ipliği ile karakterize edilir. Çözgü yüzlü satenlerde çözgü ipliğinin atkının üstünde olduğu ve atkı yüzlü satenlerde atkı ipliğinin çözgü ipliklerinin üzerinde olduğu yerde yüzen ara yüzler atlanır. Bu şamandıralar, diğer dokumalardan farklı olarak, daha az kıvrıma sahip olan lifler tarafından yansıtılan ışığın çok fazla dağılmadığı için, eşit parlaklığı açıklar. Saten genellikle çözgü ipliklerinin atkı iplikleri üzerinde “yüzdürüldüğü” bir çözgü yüzlü dokuma tekniğidir, ancak atkı yüzlü satenler de vardır.

Antrasit Flanel:

4, 4.5 oz kot, 5 ons kot, 5 onz kot, parça tensel kumaş, parça tensel kumaş alan, parti tencel kumaş, parti tensel kumaş, spot tansel kumaş, stok tancel kumaş, Tansel kumaş, tansel kumaş satanlar, Tansel kumaş satışı, tencel kumaş fiyatları, tencel kumaş gömlek, tencel kumaş pantolon, tencel kumaş terletir mi, tencel kumaş yazlık mı, tencel kumaş yıkama talimatı, tencel örme kumaş, tensel kumaş nerede satılır
4, 4.5 oz kot, 5 ons kot, 5 onz kot, parça tensel kumaş, parça tensel kumaş alan, parti tencel

Kumaş alanlar. Flanel yumuşak, hafif bir kumaştır. Daha soğuk sıcaklıktaki gömlekler, pantolonlar ve ceketler için iyi çalışır. Flanel, çeşitli inceliklerde yumuşak dokunmuş bir kumaştır. Flanel orijinal olarak karde yün veya kamgarn iplikten yapılmıştır, ancak şimdi genellikle yün, pamuk veya sentetik elyaftan yapılmaktadır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!