70 Denye Astar Toptan

toptan jarse fiyatı toptan denye fiyat denye kumaş firmaları jarse kumaş firmları

Toptan Astarlık Kumaş Alanlar. Astar kumaş yelpazemiz öncelikle dış mekanda kullanılabilirlik için seçilmiştir. Bu, astarların hızlı kuruyan, hafif, ince, sağlam, uzun ömürlü ve bakımı kolay olduğu anlamına gelir. Astarlı kumaş alan kullanılarak giysinin kullanım rahatlığı artırılacaktır. Ve 2 katlı laminat ile yağmurluk dikerken membranı aşınmaya karşı korumak mutlak önem kazanır. Özellikle file ve tafta astarlar bu uygulama için uygundur.

toptan astarlık kumaş polyester astar fiyatı denye astar fiyatı toptan 170 tel polyester astar

Ayrıca normal kumaşlara fonksiyon katmak için kullanılabilecek özel astarlarımız da mevcuttur. Örneğin, tüy geçirmez tafta astar ile giysiler rüzgar geçirmez hale getirilebilir, polar astar size ekstra sıcaklık sağlar ve kaplamasız kumaşlar rüzgar ve su geçirmez bir katmanla tamamlanabilir.

Astarlık Kumaş, Tafetta Astarlık

Tafta astarlar çok ince, pürüzsüz ve nispeten sıkı dokunmuş astarlardır. Özellikle kaplanmış kumaşlar veya 2 katlı laminatlar ile yağmurluk dikmek için uygundurlar. Astar bir yandan kaplamayı veya membranı aşınmaya karşı korurken diğer yandan da cilde yapışmasını engeller. Bir tafta astarın pürüzsüz yüzeyi ayrıca, yünlü kumaş gibi diğer daha pürüzlü giysi katmanlarıyla sürtünmeyi azaltmaya yardımcı olur. Giyme konforunu arttırır, giyip çıkarmayı kolaylaştırır.

1 metre jarse kumaş,bir kilo jarse kumaş,bir ton j,1 kilo jarse satan,1 ton jarse satan yerler,arse kumaş,50 denye jarse kumaş fiyatı,70 denye jarse kumaş fiyatı,bir kilo jarse kumaşı fiyatı,bir ton jarse kumaş fiyatı,bir ton 50 denye jarse kumaş fiyatı,1 ton 70 denye jarse fiyatı,bir ton jarse fiyatı,bir kilo jarse fiyatı,1 kilo jarse fiyatı, bir kilo jarse satanlar.

Burada biraz daha özel olan tüy geçirmez astardır. Kuş tüyü veya sentetik izolasyonlarla çalışmak için mükemmeldir. Ancak aynı zamanda polar, örme ve yünlü kumaşlar gibi çok yoğun olmayan kumaşlara daha fazla işlev eklemek için kullanılabilen rüzgar geçirmez bir astar olarak da uygundur.

Astar Kumaş, Polar Astar

Sıcak ve yumuşak polar astarlar, hala biraz daha sıcak olabilecek giysilerin astarlanması için idealdir. Tek taraflı polar yüzeyi, normal astardan biraz daha kalın ve yumuşak olmasını sağlar. Diğer tarafı genellikle pürüzsüzdür, bu nedenle dış kumaşa yapışmaz. İçe bakan yüzey yumuşak, cilt dostudur ve ince, kompakt, hafif ısıtan bir yapağıya sahiptir. Tam bir astar olarak kullanılabilir, ancak küçük uygulamalar için idealdir, örneğin çene bölgesinde, manşet veya sıcak cep astarı olarak. Tüm astarlarımızda olduğu gibi, polar astarlar da hızlı kurur, nefes alır, dayanıklıdır, bakımı kolaydır ve nemi ciltten uzaklaştırır.

Astar Kumaş, Su Geçirmez Astar

Su geçirmez bir astar, aslında nefes alabilen, su geçirmez bir laminatla aynı işleve ve yapıya sahiptir: ince bir zar suyu veya yağmuru engeller, ancak nemin su buharı biçiminde dışarıya çıkmasına izin verir. Bir astar laminatı durumunda, zar dış kumaşa değil, nem emici bir astar malzemesine lamine edilir. Membran daha sonra dış kumaşın içine uzanır ve dışarıdan gelen mekanik baskıya karşı onun tarafından korunur.

denye astar satış yerleri,polyester astar satış yerleri,190 tel astar satış yerleri,170 tel astar satış yerleri,ithal astar satış yerleri,jarse astar satış yerleri,50 denye jarse satış yerleri,70 denye jarse astar satış yerleri,
denye astar satış yerleri,polyester astar satış yerleri,190 tel astar satış yerleri,170 tel astar satış yerleri,ithal astar satış yerleri,jarse astar satış yerleri,50 denye jarse satış yerleri,70 denye jarse astar satış yerleri,

Böylece kaplanmamış kumaşlar, su geçirmez bir astar kullanıldığında rüzgar ve su geçirmez giysilere yükseltilebilir. Böyle bir astar aynı zamanda halihazırda var olan, pamuklu, yünlü veya örme kumaşlardan yapılmış işlevsel olmayan ceketlerin, paltoların, kazakların veya pantolonların iç kısmına da gevşek bir şekilde dikilebilir. Gerçekten su geçirmez bir dikiş sonucu istiyorsanız, dikişleri dikiş bandıyla kapatabilirsiniz.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!