2023’de Kumaş Alanlar 2023’de Kumaş Satın Alanlar

2023 yılı kumaş fiyatı,2023 yılı kumaş fiyatları,2023 yılı kumaş alanlar,2023 yılında kumaş satın alanlar,2023 pamuk fiyatları,2023 yılı iplik fiyatları,2023 yılı kot kumaş fiyatı,2023 yılı penye fiyatları,

2023’DE KUMAŞ ALANLAR. Yeni bir kaynak bulma sezonu başladı ve çok yönlülük, ev konforu ve iş/yaşam dengesi, kumaş tasarımı ve inovasyonda temel itici güçler olmaya devam ediyor.

Kumaş satın alanlar. Hala çok dokunsal ve rahatlatıcı malzemelere bakıyorlar,” dedi. “Ayrıca, giysilerin [giyenlere] evde kalmaları veya dışarı çıkmaları için fayda sağlaması gerektiği fikrine de bakıyoruz.”

YENİ YIL KUMAŞ FİYATLARI

Karışık penye alanlar karışık ham kumaş alan karışık parti kumaş alanlar karışık spot kumaş alan karışık stok kumaş alanlar karışık kot alanlar karışık iplik alanlar karışık saten kumaş alanlar karışık şifon kumaş alanlar karışık viskon kumaş karışık polar kumaş karışık ribana karışık kumaş alan yerler karışık polyester kumaş v ip alan karışık top kumaş alan firmalar.
K

Gerçekten de tasarımcılar ve markalar, ürettikleri kumaş ve giysilerde yalnızca gündelik konforu sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda hava koşullarına karşı koruma, antimikrobiyal özellikler, sürdürülebilirlik veya dayanıklılık gibi katma değer sağlama göreviyle de görevlendirilmiştir. Diğer durumlarda, rahatlatıcı bir aşinalık ve nostalji hissi veren bir kumaş yeterlidir.

Sertifikalı geri dönüştürülmüş yünler, alpaka yünü ve tiftik, tüvitler, bukletler ve geri dönüştürülmüş poliamid ve naylon burada yaşıyor. Polar, fırçalanmış çift jarse, flanel ve yapıştırılmış ve dikilmiş kapitone kilit kumaşlardır; desenler ise kamp ve yürüyüş dünyasından ilham alır.

Ekoseler, ekoseler ve battaniye şeritleri gibi geleneksel desenler, temanın samimi unsurunu yansıtırken klasik balıksırtı, balıksırtı ve geometrik jakarlar onu yükseltir.

Daha cesur renkler ve baskı ölçekleri, kolej sloganları ve harfler gibi geleneksel motiflerle yan yana geliyor. Katmanlama, temayı kullanıcıya özel ve taze tutar.

2023 KOT KUMAŞ FİYATI

kot elbiseler,En şık kot elbiseler,Kot Elbise Online Satış,Dantelli Kot Elbise Modelleri,Kot Elbise Kombinleri,e-tesettür kot elbise,Kot Jile Elbise Etekli abiye takım tesettür,

Parti yapalım

Pastel parlak renkler ve eğlenceli dokular, tüketicilerin parti kıyafetlerini tanımlama şeklini yeniden şekillendiriyor. Kumaş alan tüketicilerin bir etkinlikte “gösterişli ve özel” bir şey giymek istediklerini, ancak daha sonra onu bir çentik indirip gelişigüzel giymek istediklerini belirtti.

“Daha rahat bir his veren [giysiler] ile özel gün giyme kurallarını yıkacağız” dedi.

Krep sırtlı satenler, pileli şifon, tiftik örgüler ve dokumalar, tafta, mat/parlak jakar ve armürlü dokumalar ana malzemelerdir. Tasarımcılar, bu malzemeleri elde etmek için geri dönüştürülmüş polyester ve metalik simli, sertifikalı viskoz selüloz ve Tencel gibi sürdürülebilir elyaf alternatiflerine bakmalıdır.

2023 İPLİK FİYATLARI

Bununla birlikte, giyilebilir parti kıyafetlerine yapılan bu vurgu, hoşgörülü baskıları ve süslemeleri iptal etmiyor. Şam tarzı çiçekler, rengarenk danteller, nakışlar, eşarp baskıları ve rengarenk tüyler gibi gösterişli süslemeler olmazsa olmazlardan.

Bilinmesi gereken renkler

Kumaş satın alanlar zaten gergin olan bir tedarik zincirine yardımcı olmak ve sürdürülebilir bir ürün stratejisi olarak mevsimsiz tasarımları teşvik etmek için önemli mevsimsel renklere temel teşkil edecek yıllık bir renk paleti oluşturduğunu söyledi.

YENİ YIL KUMAŞ FİYATLARI

Telef ip alanlar parti ip satın alan toplu ip alanlar toptan iplik alanlar toptan iplik satın alanlar telef iplik satın alan iplik alan yerler iplik nereye satılır iplik kimler alır

Kanepeden perde ve kırlentlere kadar evimizin her yerine hakim olan kumaş trendleri, davetkar, sıcacık dokusu, göz alıcı renkleri, güzel desen ve baskılarıyla mekanlarımızı zenginleştiriyor.

Evlerimiz, kişisel tarzımızın benzersiz bir vitrini olmalıdır ve kumaş seçimlerimiz yalnızca iç mekanlarımızın daha yumuşak, kozalı ve rahat hissetmesine yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda en son tasarımlarla şık bir etki yaratmak için mükemmel yerlerdir.

Size eviniz için güzel bir ilham kaynağı sağlamak üzere 2023’ün en iyi kumaş trendlerini keşfediyoruz; eski botanik baskılar, ham, organik dokular ve sürdürülebilir kumaşlardan kalıcı şeritler ve ekoselere kadar.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!