2021 Sonbahar Kumaş Trendleri

2021 kumaş modelleri,2022 yazlık kumaşlar,bu yılın kumaş modası,moda parça kumaş satan yerler,güncel moda kumaşlar,kışlık kalın kumaş modası,kumaş trendleri,yazlık kumaş trendleri,kışlık kumaş trendi,moda kumaş trendi,kilo ile kumaş nereden alınır,parça kumaş kilo ile nereden alınır,

2021 Sonbahar / Kış Kumaş Tahmini

Özellikle kış mevsimi için her zaman favori bir elyaf olan pamuk, 2021 Sonbahar / Kış aylarında eğirme teknolojisi, dokuma yapısı ve apreleri açısından daha da olgunlaştı. İplikçiler ve dokumacılar, daha sofistike, daha kaliteli, çeşitli boyutlarda uzun kesikli iplikler ortaya çıkardı Daha önce hiç olmadığı gibi daha iyi bir pamuk tutuşu ve hissi elde etmek için.

Pamuk iplikleri daha kompakt ve pürüzsüz olduğundan, birinci sınıf pamuklu kumaş artık doğal bir parıltı giyiyor, ancak aynı zamanda gelişmiş dayanıklılık için önemli bir gövdeye sahip. Esasen daha iyi kaliteye sahip pamuk, gereksiz cilaların atlandığı anlamına gelir ve çevreyi daha az kirletici madde ile korumamıza yardımcı olur.

Şifon kumaş modası,şifon kumaş modelleri,yazlık şifonlar,şifon kumaş çeşitleri,şifon elbise nasıl boyanır,şifon kumaş boyanırmı,şifon metre fiyatları,şifon kumaş metre fiyatı,şifon satış yerleri,

Kumaş Satın Alanlar. Bununla birlikte, kompakt saf pamuk ve pamuk karışımları, diğer birçok açıdan apre uygulamasıyla iyi çalışır. Sadece kaplamalarla sınırlı değil, pamuk / sentetik karışımları ve dokuma yapısı sayesinde yüksek parlaklıkta saten efektleri ortaya çıkıyor ve bu da ıslak görünümlü finisajlı çift taraflı kumaşlarla sonuçlanıyor. Reçineler kullanılarak yüksek cilalı bir kaplama, kalenderleme, metalik ve baskı ile uygulanmıştır.

Sonuç olarak kumaş alan tüketicilerin zevkleri daha doğal bir tutuma ve pamuk hissine geri dönüyor, ancak özellikle gündelik giysiler için işlevsel yüzeylere giderek daha fazla düşkün oluyor. Laminasyon ve yapıştırma hala uygun durumlarda kullanılırken, tüketiciler artık fonksiyonel kumaşların daha da doğal bir dokunuşunu bekliyorlar.

Parça kumaş satanlar. Popüler hale getirilmiş nano teknoloji sayesinde, artık doğal pamuklu kumaş alan dokunuşunu koruyan çok yaygın bir spot kumaş üzerinde tam bir hava, leke ve yağ geçirmez performans ve dayanıklılık yelpazesinin tadını çıkarabiliriz.

Şifon kumaş adana,adana şifon kumaşçılar,adana kilo ile şifon kumaş,şifon kumaş satan adana,adana parti kumaş,

Bu tür bir tedavinin güzelliği, aynı zamanda daha sıcak ve daha hoş bir ele izin vererek, şeftali yüzeye uygulanmasına izin vermesidir. Bu işlemin, yenilik ve resmi giyim dahil tüm fabrikalar için endüstri standardı bir uygulama haline gelmesi an meselesi gibi görünüyor.

Parça kumaş fiyatları. Zarafet ve uyumsuzluk, 20’li yıllarda sosyal zarafetlerine titizlikle uyarlanmış kaliteli ve akışkan kumaşları tercih eden trendi karakterize ediyor. Figürü ve silueti doğal kayıtsızlıkla gururlandırmak amacıyla esnekliği ve deniz kenarı grafiklerini yakından harmanlayan bir trend.

KUMAŞ ALINIR.

Noktalı efektleri ve dağınık ihale çiçekleri ile akıcı ve havadar şekiller için tüy ağırlıklı ve yüzeyli pamuk, geçmişin günlük hayallerini anımsatan romantik detaylar, büzgü ve büzgülerden oluşan bir koleksiyon oluşturur.

Parti kumaş alanlar. Pamuk, sezonun enerjik renkleri için mükemmel bir ortaktır, çünkü temeller parlaklaşır. İplik boyasından uzaya ve parça boyamadan baskıya kadar parlak tonlar hem örgülere hem de dokumalara uygulanacak. Özellikle iplik boyalı dokuma kumaş, bu sezon akıllı bir renk iyileştirmesi ile pazara bile giriyor. Katı ve çift renkli çift iplikler geçmişte kalırken, çok renkli iplikler artık daha canlı bir görsel etki için üçlü veya dörtlü renkli bir iplik yapmak üzere tek bir iplik haline getiriliyor.

ŞİFON KUMAŞ NASIL YIKANIR? BURADAN GÖZ ATIN.

Yaz ekose desenleri ve şeritler artık armürleri ve jakarları bir kenara bırakıp yeni olasılıklar yığınına açılıyor olmalı, hatta isterseniz ince bir gökkuşağı tonuyla kışın ihtişamını vurguluyor olmalıdır. Kilo ile kumaş alan. Su baskısı efektli modern soyut, parlak çiçek abartılı oranlarda ortaya çıktığı için baskı önemli bir rol oynar. Pembe, leylak, şeftali ve gök mavisi yumuşak pastel renkler de temada yer alıyor.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!