190 Tel Polyester Astar Üreticileri

astar kumaş üretisici denye astar üreticileri polyester astar üreticileri 170 tel polyester astar üreticisi

Polyester kumaş alanlar liflerine dayanan bir kumaştır. Kumaş satın alan. Bu malzeme çok kolay esneme özelliğine sahiptir ve esnedikten sonra kolaylıkla eski şekline döner. Ayrıca bu ürünün yıkanması kolaydır ve yüksek sıcaklıklarda yıkamaktan korkmaz.

Ayrıca bu kumaş nefes alır ve alerji yapmaz.

toptan polyester astar toptan 70 denye jarse astar toptan 50 denye jarse astar 190 tel polyester astar toptan 170 tel polyester astar metre fiyatı

Deney astar. Erimiş polietilen ondan türetilen diğer ürünlerden elde edilen sentetik kökenli modern dayanıklı bir malzeme. Bu kumaş için üretim teknolojisinin ilk araştırma ve geliştirmesi, neredeyse yüz yıl önce, 1926’da, kimya endüstrisinin aktif olarak gelişmeye başladığı. Ancak sentetik polyester elyaflar yalnızca 1941’de resmi olarak tescillendi ve patentlendi.

Polyester kumaş oldukça bütçeli ve uygun fiyatlı, dünyanın her yerinden satın alabilirsiniz.

Polyesterin yalnızca tekstil iplikleri oluşturmak için değil, aynı zamanda çeşitli şeyler üretmek için kullanıldığını not etmek önemlidir: bilgi taşıyıcılardan kumaş yapımında elyaflara geri dönüştürülebilen plastik şişelere kadar.

Polyester üretiminin özellikleri

Polyester elyafların oluşturulması için hammadde, ekstrüzyon adı verilen bir yöntem kullanılarak polietilen tereftalat tetraplastiktir. Bu işleme süreci birkaç önemli adımdan oluşur. Önce malzeme eritilir, ardından özel dayanıklı kalıplardan geçirilir. Daha sonra, elde edilen kütle hava ile soğutulur ve bundan sonra belirli bir yoğunlukta bir elyaf elde etmek için çekme ve kesme işlemlerine tabi tutulur.

170 TEL POLYESTER ASTAR ÜRETİCİLERİ

Bu teknolojik işlemin bir sonucu olarak, işleme modları farklı olabileceğinden, değişken özelliklere sahip aşınmaya dayanıklı kumaşlar elde edilir. Pek çok kişinin saf polyester üretiminin zararları hakkında soruları vardır. Petrol ürünlerinden sentetiklerin üretimi çok fazla enerji ve fosil yakıt tüketir, bu nedenle doğayı bir bütün olarak olumsuz etkileyen birçok toksin çevreye salınır.

Polyester malzemenin bileşimi, tanımı ve özellikleri

Hem %100 polyester kumaşlar hem de karışık çeşitleri mevcuttur. Doğal kumaşların bileşimine polyester eklenmesi, buruşmazlık veya artan aşınma direnci gibi benzersiz nitelikler elde etmenizi sağlar. Özellikle polyester, pamuk veya yün ile karıştırılır. Birçok modern üretici, polyesterin diğer sentetik malzemelerle karışımından seçenekler de yaratır: poliamid, elastan veya spandeks. Polyester miktarı tamamen farklı olabilir.

DENYE ASTAR ÜRETİCİLERİ

Bu sentetik malzemenin temel özellikleri pratiklik ve çekici görünümdür. Kanvas oldukça hafif ve ince olmasına rağmen, inanılmaz derecede dayanıklı ve uzun süreli dış etkilere karşı dirençli olmayı başarıyor. Hoş bir dokunuşa sahiptir ve kesinlikle deformasyona, kanca veya makara oluşumuna eğilimli değildir. Ek olarak, çeşitli tonlar en titiz tadı bile tatmin edecektir.

toptan 190 tel polyester astar fiyatı toptan denye astar satanlar 70 denye astar satan yerler 50 denye astar satış yerleri

Çeşitler

Polyester astar elyaf bazlı epeyce kumaş var. Üretim yöntemi veya daha doğrusu hammadde işleme yöntemi, polyester kumaşın türünü büyük ölçüde belirler. En yaygın çeşitler, polyester bazlı aşağıdaki üniversal malzemelerdir:

Polyester

Polyester ve polyesterin farklı kumaşlar olduğunu çok az kişi bilir, çünkü bu polimerler pek çok benzer özelliğe sahiptir. Polyesterin polyesterin geliştirilmiş hali olduğunu söyleyebiliriz. Tüm çeşitler arasında polyester neme en dayanıklı olarak kabul edilir ve aynı zamanda boyaması en kolay olanıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!