190 Tel Polyester Astar 170 Tel Astar Kumaş

190 tel polyester astar firmaları,190 tel polyester astar fiyatı,190 tel polyester astar alan,190 tel astar satışı,190 tel astar firmaları,190 tel polyester astar bursa,merter 190 tel polyester astar,170 tel polyester astar,170 tel polyester astar kumaş alanlar,

KUMAŞ ALANLAR. 190 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ FİYATI. 170 TEL POLYESTER ASTAR KUMAŞ SATANLAR. 190 TEL POLYESTER ASTAR FİRMALARI. MERTER 190 TEL POLYESTER ASTAR. BURSA 190 TEL POLYESTER ASTAR. 190 TEL ASTAR FİRMALARI. 170 TEL ASTAR FİRMASI.

Astar, her türlü giysinin tasarımında önemli rol oynayan gerekli kumaş türlerinden biri olmasına rağmen, birçok kişi astar kumaşına dikkat etmez. Çeşitli giysilere sahip astar kumaşı zarif bir görünüm verir ve korur. Uzun bir süre kıyafetlerin şeklini, bugünkü yazımızda farklı astar kumaşları ve her tipin kullanımlarını tartışacağız.

Astar kumaş çeşitleri ve kullanım alanları

Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,
Tafta astarlar,saten astar,likralı astar,dimi astar,70 denye astar,50 denye astar,astar kumaş satanlar,astar kumaş üretenler,astar kumaş fiyatı,

Kumaşın kumaşının malzemelerine göre birçok astar çeşidinin mevcudiyetine dikkat çekmekte fayda var. Doğal ipek veya flanel kumaşın yanı sıra en ünlüsü viskon olan doğal olmayan kumaşı buluyoruz ve yapıyoruz. Polyester ve file sentetik kumaşları da unutmayalım, bazı astar kumaş türlerini aşağıdaki noktalarda ele alacağız:

–      atlas kumaşı

Kumaş alan. Atlas kumaşı mont, kürk manto ve takım elbise tasarımında kullanılır ve cildinizde güvenli ve sağlıklı kumaşlardan biridir ve aşınmaya ve yıpranmaya karşı direnci iyidir. Bu kumaşın kumaşı güzellik katan harika bir görünüme sahiptir. Hassas kumaşlardan biri olan kumaşın ağırlığı ve yoğunluğunun yanı sıra kıyafetleriniz ve bu kumaş kiri emer.

Viskon kumaş

Viskon kumaş, uzun ömürlü olmasını sağlayan ve vücudunuza sıcaklık sağlayan kendine özgü sentetik bileşimi nedeniyle dış giyimin astarı olmasıyla ünlüdür.Farklı renkler.

En iyi astar kumaş türleri için kapsamlı rehberiniz.

Kıyafetiniz için doğru astarı seçme konusunda kafanız mı karıştı? Endişelenmeyin, aşağıda en iyi astar kumaş türlerine ve her türün kullanımlarına değineceğiz:

Astar Kumaş Fiyatları,Ucuz Astar Kumaş,Etek Astar kumaşı,Astar kumaş Toptan,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş isimleri,Elbise Astar kumaşı,Astar Kumaş Çeşitleri,
Astar Kumaş Fiyatları,Ucuz Astar Kumaş,Etek Astar kumaşı,Astar kumaş Toptan,Pamuklu Astar kumaşı,Astarlık kumaş isimleri,Elbise Astar kumaşı,Astar Kumaş Çeşitleri,

1.    saten kumaş

Saten kumaş, pamuk ve ipek liflerinden oluşur ve moda tasarımcıları bu kumaşı etek, ceket ve pantolon tasarlamak için kullanırlar, doğal kürkten tasarlanmış kürk mantoları da unutmazlar ve bu kumaş tekstil iplikleri ve lifleri teknolojisine göre yoğun bir yapıya sahiptir.

Bu tip astar kumaşı, aşınmaya ve aşınmaya karşı iyi direncin yanı sıra buruşma ve çatlamaya karşı direncinin yanı sıra yüksek sıcaklığa karşı direnci ile karakterize edilir.

2.    fildişi ipek kumaş

Fildişi ipek kumaş polyester veya ipek kumaştan yapılmıştır ve bu nedenle cildinizde yumuşak bir his verir ve hafiftir, ayrıca size büyüleyici ve çekici bir görünüm veren basit parlaklığa sahiptir.

3.    örgü kumaş

File astar kumaş satanlar,file astar satanlar,file astar satış fiyatı,file astar kilo fiyatları,file astar firmalar,merter file astar firması,bursa file astar firması,

Örgü kumaş, partiler için elbiselerin ve kabarık eteklerin astarını tasarlamak için kullanılır ve spor ve fitness kıyafetleri tasarlamayı unutmayın. Ağ açıklıkları küçük veya büyük olabilir ve bu nedenle kıyafetlere uygun olanı seçin ve tercih edilir. Doğal lifler içerdiği için yumuşak örgüyü seçin.

POLYESTER ASTAR FİRMALARI

Bu kumaş, yüksek hafifliği ve havayı geçirme ve geçirme konusundaki ayırt edici özelliği ile karakterize edilir ve kumaşın size sıcaklık verdiğini unutmayın.

Astar kumaşları nasıl seçilir

Sizin için doğru astar kumaşını nasıl seçeceğinizi biliyor musunuz? Bilmiyorsanız, bu bölümü takip edin çünkü astar kumaşın temel özelliklerini sunacağız:

Kumaş kaplamalar yüksek kalitede, sürtünme ve darbelere karşı dayanıklı olmalıdır.

Kumaş, sık yıkamalarda kendine özgü görünümünü korumalıdır.

Astar kumaşının iyi hijyenik özelliklerden daha fazlasına sahip olması gerekir.

Hafif astarlı kumaşlar tercih edilir.

Astar seçme kurallarını bilin

İstanbul astar kumaş firmaları,adana astar firmaları,İzmir astar satanlar,çerkezköy astar kumaşı satanlar,Çerkezköy astar kumaşı firmaları,Çerkezköy polyester astar firması, polyester astar kumaşı üretenler,polyester astar üreticileri,

Uygun astar kumaşını seçerken bazı kurallara güvenmelisiniz ve bu kurallar aşağıdakileri içerir:

1)   Astarın kullanımı kolay olmalıdır.

2)   Astar kumaşı hipoalerjenik özelliklere sahip olmalıdır.

3)   Astarın aşınmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olduğu varsayılır, bu nedenle yıkama sırasında çekme azalır.

4)   Astar kumaşın yüzeyi, kumaşın kaymasına katkıda bulunan pürüzsüz bir hisse sahip olmalıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!