1 Top Viskon Alan 1 Top Keten Alanlar

1 top keten alan,1 top viskon alan,2 top keten kumaş alan,2 top viskon alan,3 top keten alanlar, 3 top viskon alanlar,

Viskon kumaş alanlar doğal hammaddelerden (okaliptüs, çam ve kayın ağacı) yapılmış doğal bir elyaftır. Ahşap parçalara ayrılır. Reçineler ve diğer maddeler kaynatılır. Temizlenen ve ağartılan selüloz, katı hamur tabakalarına preslenir. Plakalar daha sonra kimyasal bir işlem kullanılarak viskoz bir eğirme kütlesine dönüştürülür ve tekrar sürekli bir iplik elde edilir.

TOPTAN KUMAŞ ALAN YERLER… 0536 336 43 43

Kumaş nasıl alınır,en iyi kumaş hangisi,sandy nasıl kumaş,yıkanmış kot kumaş,döşemelik kumaş nasıl seçilir, perde nasıl alınır,

Parti viskon alan lif genellikle pamuk, yün, keten veya diğer liflerle karıştırılır, ancak tek bir lif olarak da kullanılabilir. Üretimi karmaşık olsa bile, viskon çok yönlü ve aynı zamanda ucuz olduğu için çok değerlidir. Genellikle bluz, gömlek, elbise, tişört, iç çamaşırı ve astar olarak kullanılır.

Viskon: avantajlar

Cilt dostu ve yumuşak

Antistatik

Kumaşın ipeksi parlaklığı ve güzel örtü

Işığa dayanıklı

Doğal liflerle karşılaştırıldığında, ıslak hissetmeden önemli ölçüde daha fazla nemi emebilir.

Kolay renklendirme (modada büyük avantaj)

Viskon: dezavantajları

Yıkandığında hızla küçülebilir

Düşük elastikiyet nedeniyle kırışmaya meyilli

Viskon: bakım

kot kumaş,penye kumaş, saten kumaş,interlok kumaş,ipekkumaş,ipek iş kumaş,keten kumaş,turlu viskon kumaş,ribana kumaş,kadife kumaş,şalvarlık kumaş.

Spot Viskonunu sıvı deterjanla maksimum 40°C’ye kadar yumuşak bir döngüde yıkamak en iyisidir. Boyalı veya baskılı kumaşları daima açık renkli kumaşlardan ayrı yıkamanız gerekir. Lekeleri çıkarmak için safra sabunu kullanmanızı öneririz. Giysileri ıslak kuruması için kolayca asabilirsiniz. Giysileri hala nemliyken veya düşük ayarda bir bez altında ütülemelisiniz. Bir parça giysi küçülürse, sorunsuz bir şekilde dikkatlice düzeltebilirsiniz.

ŞİFON KUMAŞ SATIN ALAN YERLER… 0536 336 43 43

Keten

1 TOP Keten lifleri, keten bitkisinin sapından elde edilir. Lifi üretmek için meyve kapsülleri saptan ayrılır. Bu daha sonra kavrulur. Bitki tutkalı çözülür ve lif demetleri ayrılabilir. Bundan sonra keten, 5 ila 8 gün boyunca ılık suda bekletilir. Daha sonra kurutulur ve fazla ahşap parçalar titreşimle çıkarılır ve daha sonra iplik haline getirilmeden önce taranır.

2 top keten alan ayrıca genellikle pamukla karıştırılır – buna yarı keten denir. Keten, özellikle yaz aylarında çok popülerdir. Havadar, hafif ve serinletici, hoş kumaş ciltte ferahlatıcı bir his sağlar. Almanya’da bitki kuzeyde yetişir çünkü çok suya ihtiyaç duyar ve sahile yakınlığı bunun için idealdir.

TEKLEME KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

Keten: faydaları

Doğal olarak antistatiktir ve yüksek mukavemet ile karakterize edilir

Yaz aylarında havadar ve hoş serin

Kirlenmeye daha az eğilimli

Yenilenebilir hammadde

Bakımı kolay

Cilt dostu

Yırtılmaya dayanıklı

Keten: Dezavantajları

Diğer malzemelerden daha hızlı kırışır

Keten: bakım

Keten kumaşın özellikleri nelerdir? Keten kumaş yazın giyilir mi? Naturel keten kumaş nedir? Keten dokulu kumaş nedir? Keten kumaş özellikleri Ham Keten Kumaş Yazlık Keten Kumaş Elbiselik Keten Kumaş Keten Kumaş fiyat Keten Kumaş metre fiyatı Keten Döşemelik Kumaş Pamuk Keten Kumaş

3 top keten kumaş alan bakımı kolaydır, kaynamaya dayanıklıdır ve makinede yıkanabilir. Sadece renkli giysilere dikkat etmelisiniz. Bunları 40°’de normal yıkama programında yıkayın ve kuruduktan sonra genellikle düşük ayarda ütüleyin.

Yorum Yap