1 Ton Kaşmir Kumaş

bir metre kaşe kumaş alanlar,bir metre kaşe parçası satın alanlar,bir ton kaşe parçası alanlar,parça kaşmir kumaş alanlar, kumaş parçası satın alanlar,spot kaşmir alanlar,stok kaşmir kumaş alanlar,parti kaşe kumaş alanlar,spot kaşe kumaş alanlar,kaşe kumaş alanlar,kaşmir kumaş alanlar,kaşe kumaş satın alanlar,

Kaşmir Yünü Nedir?

Kumaş alanlar Kaşmir keçilerinden ve Ankara keçilerinden elde edilen yünün her ikisi de kaşmir yünü olarak kabul edilir.

Çoğu zaman keçilerin karınlarının altından veya boyunlarının etrafındaki bölgeden kesilir.

Kaşmir kumaş satın alanlar koyun yünü ile karşılaştırıldığında fark edilir derecede daha hafif ve rahattır.

Kaşmir liflerinin çok küçük ve narin olması nedeniyle kaşmire artan bir yoğunluk seviyesi vermek için genellikle merinos gibi diğer yün türleri ile birleştirilirler.

Kaşmir kumaş fabrikası kaşmir kumaş firmaları

Bu tür yün, normal koyun yünü kadar sizi sıcak tutmaz, ancak tahrişe neden olmadan cilde yakın giyilebilecek kadar yumuşaktır.

Kaşmir kumaş kullanmanın eksileri

Kaşmir liflerin kralı olduğundan, birçok kişi onun kazaklar ve diğer kışlık giysiler için en iyi malzeme olduğunu düşünür. 0536 336 43 43. Kaşmir, soğuk havalarda sizi sıcak ve kuru tutar ve ayrıca ağırlığının %35’i kadar su emer. Ama en iyi malzeme mi? Bunlar, kaşmire yatırım yapmadan önce kendinize sormanız gereken sorulardan sadece birkaçı. Bu lüks malzeme hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Birincisi, kaşmir örgü ile kaşmir yünü birbirinden ayırmak zor olabilir. Daha düşük bir kaşmir yüzdesi, daha düşük kaliteli bir ürün anlamına gelir. Düşük kaliteli kaşmir kısa ipliklerden yapılır ve çok fazla tüy çeker. Uzun iplikli kaşmir daha sıcak, daha dayanıklı ve daha sürdürülebilirdir. Ve tabii ki fiyatı daha yüksek.

Kaşmir kumaş kullanmanın eksileri.

Kaşmir lifi yüksek bir kıvrım sayısına sahiptir ve doğal olarak elastiktir. Preslendikten sonra kaşmir, katının %90’ını korur. Sonuç olarak, sertleşmez veya çekmez. 0536 336 43 43. Ancak yün kadar dayanıklı değildir ve teninizin yanında kaşmir pantolon veya kazak giymekten kaçınmanız gerekir. Özellikle yorucu egzersizler yapıyorsanız, kolayca kayabilirler.

Kaşmir nasıl yıkanır,kilo ile kaşmir kumaş,kiloluk kaşmir kumaş,spot kaşmir alan,parti kaşmir alanlar,spot kaşmir kumaş,parça kaşmir,kaşmir parçası,kilo ile kaşmir kumaş satanlar,

Kaşmir kumaşın bakımı ve temizliği nasıl yapılır?

Kaşmir giysilerinize uygun şekilde bakım yapmak ve bunları temizlemek için onları sıkmaktan kaçınmalısınız. Kaşmiri sıkmak hassas malzemeyi esnetir ve esnemesine neden olabilir. Giysiyi yıkadıktan sonra daima bir havlu üzerine düz bir şekilde koyun. 0536 336 43 43. Kaşmiri yıkamak için hafif bir deterjan kullanın ve her zaman iyice durulayın. Leke özellikle inatçıysa, çıkarması için profesyonel bir temizleyiciye götürebilirsiniz.

Yapılacak ilk şey, kaşmir giysilerinizin etiketlerini kontrol etmektir. Etiket, %100 kaşmir bir giysi mi yoksa diğer kumaşlarla karıştırılmış mı olduğunu belirtecektir. Hatta bazı etiketlerde kaşmirin kuru temizlemeye mi yoksa makinede mi yıkanması gerektiği belirtilir. Kaşmir giysilerinizi nasıl temizleyeceğinizden emin değilseniz elde veya makinede hafif bir yıkama kullanın. Asla yumuşatıcı kullanmayın ve makineyi yüksek ısı ayarında kullanmayın.

Parça Kaşe Kumaş,Kaşe Kabanlık Kumaş,Yün Kaşe Kumaş,Kaşe Kumaş metre fiyatı,Kuzu yün kumaş,Kaşe Kumaş Fiyatları Toptan,Kaşmir Kumaş Fiyatları,Kaşe Kaban Kumaş Fiyatları.

Kaşmir giysilerinizi doğal bir yöntemle kurutabilirsiniz. Ancak, asla sıcak hava üfleyicileri kullanmamalı veya kurutma makinesinde kurutmamalısınız. Mümkünse, kurumaya bırakın. Isı ve güneş ışığı kumaşı tahrip edebilir. 0536 336 43 43. Onları bir süre dışarıda bırakmak da hoş olmayan kokulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Kendinizi maceracı hissediyorsanız, kendiniz yıkayabilirsiniz. Bir makine kullanabilir veya elde yıkayabilirsiniz, ancak yalnızca istisnai durumlarda bir profesyonele götürmek en iyisidir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!