Penye Kumaş Satın Alanlar

Kumaş. Penye Nedir? Bunu paketleme ve pazarlama materyallerinde okuduk ve muhtemelen bunun iyi bir şey olduğunu biliyorsunuz ama bunun ne olduğunu ve neden daha iyi olduğunu biliyor musunuz? Penye kumaş nereye satılır? toptan penye kumaş alan kişiler? top penye kumaş alanlar nerede olur? Penye kumaş satın alınır. Spot penye kumaş alanlar,Stok penye kumaş alanlar, Parti penye kumaş alanlar.

Penye parçası alanlar,parça penye alanlar,polar parçası satın alanlar,süprem parçası satın alanlar,şardonlu iki iplik kumaş,parça iki iplik kumaş,şardonlu üç iplik kumaş,parti polar kumaş,parti iki iplik kumaş,parti üç iplik kumaş satın alanlar,Zeytinburnu penye kumaş satanlar,Çerkezköy penye kumaş satanlar,Çerkezköy parça polar kumaş,çorlu parça polar kumaş,Çerkezköy üç iplik kumaş,

Penye kumaş satın alanlar. Penye parçası alanlar. Toptan penye kumaş alan yerler, top penye kumaş alan ,polar parçası alanlar,parça polar alanlar,süprem parçası alanlar,kilo ile penye kumaş,kiloluk penye kumaş alanlar,likralı penye alanlar,ribana kumaş alan,parça jarse kumaş alanlar.

KUMAŞ ALANLAR.

Pamuk, pamuk bitkisinin tohum kabuklarından yapılır ve tüm dünyada yetişir, aslında pamuk muhtemelen her gün karşılaştığımız en yaygın malzemedir. Giysiler, havlular ve nevresimler çoğunlukla pamuktan yapılır ve piyasadaki her şeyde olduğu gibi pamuğun kalitesi ve onunla birlikte fiyatı değişir. Penye pamuk, normal pamuğa göre daha üstündür, çünkü lifler, ipliğe dönüştürülmeden önce fazladan bir adımdan geçerler, bu da tipik olarak daha pahalı olan daha yumuşak, daha güçlü, daha lüks bir kumaşla sonuçlanır.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR… KUMAŞ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Penye nasıl yapılır?

Penye pamuk, diğer pamuk türleri ile aynı pamuk bitkisinden elde edilir. Pamuk hasat edildikten sonra, lifleri ayıran ve hepsini aynı yönde çalıştıran zaman alıcı bir işlem olan taranır. Taraklama işleminin sonunda, ham madde hacminin yüzde 15’inden fazlası atılır. Bu, üretim ve malzeme maliyetlerinin neden daha yüksek olduğunu açıklar. Taraklamadan sonra, ince fırçalar daha kısa lifleri ve yabancı maddeleri çeken bir işlemle lifleri tarayarak daha güçlü, daha uzun ve daha düz pamuk lifleri ve normal pamuğa göre çok daha üstün ve arzu edilen özelliklere sahip bir son ürün elde edilir.

parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan
parça penye alanlar parça süprem alan parça interlok alanlar parça interlok alanlar parça viskon alan parça polar alanlar parça iki iplik alanlar parça üç iplik alanlar penye parçası satın alanlar parça kumaş alan

Penye Vs. Normal Pamuk

Özetle, penye pamuk, safsızlıkları veya çıkıntılı iplikleri olmadığı için normal pamuğa göre daha yumuşaktır ve normal pamuğa göre daha güçlüdür, çünkü birleştirme işlemi yıpranmaya ve kırılmaya meyilli kısa lifleri giderir.

Penye Bakımı Nasıl Yapılır?

Normal ve penye pamuklu kumaşlar, yıllarca normal makinede yıkamaya ve kurutmaya dayanan esnek kumaşlardır, ancak, penye pamuk gibi yüksek kaliteli ürünlere biraz ekstra özen göstermeniz önerilir, böylece satın aldığınız ürünü korumaya yardımcı olarak en iyi sonucu elde edebilirsiniz. ve daha uzun sürer. Çarşaflarınız için ılık bir yıkama programı seçin ve yalnızca yumuşak deterjanlar kullanın. Makineniz ikinci bir durulama döngüsü sunuyorsa, fazla sabunu durulamak için kullanın ve asla klorlu ağartıcı kullanmayın.

PARÇA KUMAŞ ALANLAR

Toptan penye kumaş alan yerler, top penye kumaş alan ,polar parçası alanlar,parça polar alanlar,süprem parçası alanlar,kilo ile penye kumaş,kiloluk penye kumaş alanlar,likralı penye alanlar,ribana kumaş alan,parça jarse kumaş alanlar
Toptan penye kumaş alan yerler, top penye kumaş alan ,polar parçası alanlar,parça polar alanlar,süprem parçası alanlar,kilo ile penye kumaş,kiloluk penye kumaş alanlar,likralı penye alanlar,ribana kumaş alan,parça jarse kumaş alanlar

Selüloz lifleriyle kimyasal olarak reaksiyona girerek tekstilinizin ömrünü kısalttıkları için kumaş yumuşatıcıları kullanmaktan kaçının. Kumaş yumuşatıcılar ayrıca, iplikleri yapay olarak yumuşatan ancak kumaşın nemi emmesini veya “nefes almasını” engelleyen bir kimyasalla kaplayarak tekstilinizin işleyişini engeller.

Kumaş alanlar. Yüksek ısı ipliği “pişirdiğinden” ve doğal yumuşaklığını kaybetmesine neden olduğundan, düşük veya “perma-pres”de kurutun.

  • error: Content is protected !!