Krep Kumaş Satın Alanlar

krep kumaş satın alan, krep kumaş satın alan firmalar, krep kumaş satın alan kişiler,parti krep kumaş satın alan,spot krep kumaş satın alan,stok krep kumaş satın alan,ham krep kumaş satın alan,ham krep kumaş,parça krep kumaş satın alan,krep kumaş parçası satın alan,ucuz krep kumaş,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alan kişiler,kumaş satın alan firma,

krep kumaş satın alan, krep kumaş satın alan firmalar, krep kumaş satın alan kişiler,parti krep kumaş satın alan,spot krep kumaş satın alan,stok krep kumaş satın alan,ham krep kumaş satın alan,ham krep kumaş,parça krep kumaş satın alan,krep kumaş  parçası satın alan,ucuz krep kumaş,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alan kişiler,kumaş satın alan firma,

Bugün konumuz özel, hadi kadınların sevgilisi olan bu kumaş hakkında biraz konuşalım. Krep ağı daha dolgun parçalar için mükemmel bir seçimdir, esnekliği vücudu şaşırtıcı şekilde şekillendirmeye yardımcı olur. Ağır bir trimi vardır ve yapısı sürme ağına benzer, ancak çok daha hafif ve mat görünümlü pigmentli bir dokuya sahiptir.

Elastikiyetinden dolayı elbiseler, etekler, kırpıntılar gibi dar vücut kısımları yapmak için idealdir ve parti veya gündelik moda olabilir. Krep doku bağ türetilen.

  Krep az bükümlü çözgü iplikleri ve 2s ve 2z’de dönüşümlü olarak düzenlenmiş atkı iplikleri bükümlü iplikler kullanır. Bu ad, Fransızca anlamına gelen “krep” kelimesinden türetilmiştir. Bu, kıvırcık anlamına gelir ve bunun birçok çeşidi vardır.

Bunun sebebi, daha popüler bir kumaş olan bir örgüye sahip olması değil, aksine, krep örgüsünün, doğru şekilde kullanıldığı takdirde çok şık olabileceği ince bir kumaş parçası alanlar olmasıdır.

Krep, moda dünyasında en çok yönlü kumaşlardan biri olup üretilen her modele şıklık ve incelik katıyor. Bu nedenle bulduğunuz Kreplere, farklı bir uygulama yöntemi ile tam bir rehber hazırladık.

Krep kumaşı aslında geniş etekler, bluzlar, parti elbiseleri vb. Gibi, fit ve hafifliğe önem veren parçalarda yaygın olarak kullanılan ipek ipliklerle yapılır. Varyasyonları, aralarında birçok etkene bağlıdır: kullanılan hammadde, dokuma şekli, son gelişmeler, diğerleri.

krep kumaş satın alan, krep kumaş satın alan firmalar, krep kumaş satın alan kişiler,parti krep kumaş satın alan,spot krep kumaş satın alan,stok krep kumaş satın alan,ham krep kumaş satın alan,ham krep kumaş,parça krep kumaş satın alan,krep kumaş  parçası satın alan,ucuz krep kumaş,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alan kişiler,kumaş satın alan firma,

Krep şifon

Krep Şifon ince, hafif ve diğer varyasyonlardan daha saydamdır ve ayrıca ışık uyumu olan büyük parçalar için harika, pilili görünebilir.

Krep İpeği

Krep İpek, ince, hafif ve saten bir kumaştır. Parçalara saten gibi bir parıltı vererek.

Krep Viskoz

Krep Viskoz, dövülebilir ve nefes alabilir, sıvı parçalar yapmak için mükemmeldir.

Şimdi krep örgüsü giydirmenin şaşırtıcı bir görünüme kavuşması için bir çok olanak görelim ve uygulayalım: Kısa elbise geceleri partide ve gün içinde şıklıktan vazgeçmeyen yöneticilere parlayabilir. Krep örgü, karıştırılmış ve katmanlı ayrıntılara mükemmel döşeme sağlayabilir.

Parça Kumaş Alanlar. Uzun elbiseler düğünler, mezuniyetler vb. Gibi parti seçimlerinde kadınların seçimidir. Burada ruffle ve katmanlardaki detaylar fikrini devam ettirir, parçayı hayata geçirebilirler. Ateşe dönüşen bir başka eğilim, keskin veya çok cesur olabilen yarıklar ve uzun bir elbisenin yarık olduğu başka bir şeye ihtiyacınız yok!

İşte nasıl daha rahat bir şekilde giyileceğine dair bir fikir etkisi, ultra kadınsı bir görünümdür, beline dikkat çeker ve görünümü bir dokunuşla bırakır. Gündelik daha temel görünüm için peplum bluz ve daha dar kot pantolon, hatta şort giymeyi deneyin.

Bluzlar:

Fırfır detaylı, yüksek yakalı, omuzdan omuza, model ne olursa olsun, krep örgüyle en çok vurgulanan gövde bluzu, yüksek bel pantolonuyla, örneğin veya orta etekle giyildiğinde daha sofistike bir görünüm sağlar.

krep kumaş satın alan, krep kumaş satın alan firmalar, krep kumaş satın alan kişiler,parti krep kumaş satın alan,spot krep kumaş satın alan,stok krep kumaş satın alan,ham krep kumaş satın alan,ham krep kumaş,parça krep kumaş satın alan,krep kumaş parçası satın alan,ucuz krep kumaş,kumaş satın alan yerler,kumaş satın alan kişiler,kumaş satın alan firma,

Şort:

Burada kalmak için olan yüksek bel eğilimini biliyor musunuz? Evet, bu şort modeli krep örgü ile mükemmel görünüyor!

Yelekler:

Bunlar görünümdeki tüm farkı yaratan anahtar parçalardır. Kolsuz ve uzun modeller geleneksel “uzun kollu” konforlu ve şıkken, daha “şık” bir üretim yapabilir. Model seçimi ne olursa olsun, yelekler yüksektir ve krep ağı harika bir seçenektir!

Şimdiye kadar sorunsuz seçeneklerden bahsettik, ancak bu kumaşın sadece bu seçeneğe sahip olduğunu düşünmek yanlış. Krep örgü, süblime baskı yapılabilen ve sonuç olarak güzel baskı fikirleri olan ve tercihinize bağlı olarak benzersiz olabilen bir kumaştır. Çiçek desenleri, kadınlar tarafından en çok aranan şeydir, bununla birlikte zamansızdır, ama örneğin parti kumaş geometrik gibi diğerleri de kadın izleyicilerin zevkine çok iyi düşer.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*