Giyim Kent

Giyim kent kumaş alan Giyim kent alanlar Giyim kent kumaş satın alanlar Giyim kent top kumaş alanlar Giyim kent iplik alanlar Giyim kent parça kumaş alanlar Giyim kent penye kumaş alanlar Giyimkent KİRALIK Giyimkent nasıl gidilir giyimkent / tekstilkent Giyimkent KİRALIK Dükkan Giyimkent Tekstil firmaları Giyim kent  firmalar giyimkent / tekstilkent yol tarifi.

kim gabardin alır kim parça kumaş alan kim penye alır kim saten alır kim kadife alır kim kim şifon kumaş alır kim krep alır kim penye alır kim iplik alır kim kumaş parçası alır kim ribana alır
kim gabardin alır kim parça kumaş alan kim penye alır kim saten alır kim kadife alır kim kim şifon kumaş alır kim krep alır kim penye alır kim iplik alır kim kumaş parçası alır kim ribana alır

En sevdiğim pamuklu tişörtümü mümkün olduğunca sık giyeceğim – çalışmak, uyumak, brunch yapmak, ayak işleri yapmak, bir düğün için (tül bir balo elbisesinin içine tıkıştırılmış olarak). Ancak çok fazla kullanımdan sonra oldukça uzadı ve aldığım günkü kadar iyi oturmadı. Peki pamuklu tişörtümü eski ihtişamına nasıl geri getirebilirim? Neyse ki cevap o kadar da karmaşık değil. Kot pantolon, kazak ve tabii ki T-shirt gibi pamuklu giysileri küçültmenin iki kolay yolu var, böylece zaten sevdiğiniz parçaların yeni versiyonlarını satın almak için para harcamanıza gerek kalmaz.

PAMUĞU KÜÇÜLTMEDEN ÖNCE NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ:

1. ÇALIŞTIĞINIZ GİYSİNİN YÜZDE 100 PAMUKLU OLDUĞUNDAN EMİN OLUN.

Giyim kent kumaş alanlar. Saf pamuğun büzülmesi diğer kumaşlara veya karışımlara göre çok daha kolaydır. Her iki yöntemimizi de biraz pamuklu giysiler üzerinde kesinlikle deneyebilirsiniz, ancak bunların o kadar etkili olmayabileceğini unutmayın. Toptan kumaş alanlar pamuk da bu tekniklere daha az açık olabilir, ancak her zaman denemeye değer.

2. PAMUĞUN ÇEKEBİLECEĞİ KADAR ÇOK ŞEY VAR.

kot kumaş kim alır kumaş parçası kime satarım kumaş kimler satın alıyor kim parça kumaş alır top kumaş kim alıyor toptan kumaş kimler alır
kot kumaş kim alır kumaş parçası kime satarım kumaş kimler satın alıyor kim parça kumaş alır top kumaş kim alıyor toptan kumaş kimler alır

Dinle, bir XXL t-shirt alıp onu küçüğüne çeviremeyeceksin. Giysilerinizi büyük olasılıkla yüzde 1 ile 3 arasında veya iki bedene kadar küçülteceksiniz. Bu, 35 inç uzunluğundaki bir elbisenin bir inç uzunluğa kadar kaybedebileceği anlamına gelir.

3. SÜREÇ OLDUKÇA KALICIDIR.

Streç giysiler, daralan giysilerden çok daha fazla zaman alır ve karmaşıktır, bu nedenle bu işlemlere devam etmeden önce T-shirt, kot pantolon veya diğer pamuklu giysilerinizin boyutunu gerçekten ve gerçekten en aza indirmek istediğinizden emin olun.

KAYNAR SU İLE PAMUKLU GİYSİLER NASIL SHRİNKLENİR

Kaynatmak için büyük bir su kabı getirin.

Giyim kent toptan kumaş alanlar. Tencerenin, yandan su dökülmeden giysiyi tamamen batıracak kadar büyük olduğundan emin olun. Renkler suya karışıp başka bir giysiye geçebileceğinden, aynı anda bir giysiyi kaynatmanız da önerilir.

Pamuklu giysilerinizi tencereye koyun ve beş dakika bekletin.

Öğeyi suyun altına itmek için tahta bir kaşık kullanın ve her şeyin ıslanmasını sağlayın. Tişörtünüzü biraz küçültmeyi umuyorsanız, kaynayan kabı brülörden çıkarabilir ve giysinizi eklemeden önce suyun yaklaşık beş dakika soğumasını bekleyin ve beş dakika bekletin.

Giysilerinizi tencereden dikkatlice çıkarın ve kurutucuya yerleştirin.

Giyim kent kumaş alan Giyim kent alanlar Giyim kent kumaş satın alanlar Giyim kent top kumaş alanlar Giyim kent iplik alanlar Giyim kent parça kumaş alanlar Giyim kent penye kumaş alanlar Giyimkent KİRALIK Giyimkent nasıl gidilir giyimkent / tekstilkent Giyimkent KİRALIK Dükkan Giyimkent Tekstil firmaları Giyim kent firmalar giyimkent / tekstilkent yol tarifi

Kurutma makinesini, giysiniz tamamen kuruyana kadar kumaşın izin verdiği mümkün olan en yüksek ayarda çalıştırın (emin değilseniz bakım etiketine bakın). Bu, küçülmeyi yerine yerleştirir. Ancak, öğenizin çok küçülmediğinden emin olmak için kurutma makinesinin çalışmasını tamamlamadan önce kıyafetlerinizi kontrol etmekten çekinmeyin. Tamamen kurumadan istediğiniz boyuta küçüldüğünü fark ederseniz, kuruması için asarak bitirebilirsiniz.

Gerektiği kadar tekrarlayın.

Giyim kent kumaş satın alan yerler. En büyük beden farkını pamuklu giysilerinizi ilk kez kaynattıktan sonra göreceksiniz, ancak parçaları daha da küçültmek için işlemi istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Bir uyarı: Çabalarınız arasında tüm bu ısıdan kurtulmak için giysilerinize biraz zaman tanıyın, aksi takdirde pamuğa zarar verme ve lifleri çok fazla zayıflatma riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

  • error: Content is protected !!