Astarlık Kumaş Alan

Kumaş alanlar astar kumaşı birçok giysi çeşidini dikerken vazgeçilmez bir parçadır. Kumaş kimler alıyor? Çoğu insan buna dikkat etmez. Bununla birlikte, astar giyimde önemli bir rol oynar. Yardımı ile, bazı kumaşlar kesiklerde yıkanmaz, her şey şeklini iyi “korur” ve yine de gerekli mikro iklimi korur. Şu anda, astar kumaşları için çok çeşitli seçenekler var. Geniş malzeme yelpazesi nedeniyle, istenen seçeneği seçmek çok kolaydır.

PARTİ KUMAŞ SATIN ALANLAR

Kumaş alan. Giyim üretiminde sadece beyaz, siyah ve mavinin standart tonları kullanılmaz. Kırmızı, pembe, sarı ve ıhlamur kumaş yaygın olarak kullanılmaktadır. Modaya uygun çift taraflı astar kumaşta, herhangi bir dış giysi için harika bir dekorasyon görevi görür. Birçok kaban ve takım elbise rengarenk astar ve desenli malzemeler kullanılarak dikilmeye başlandı. Görüntüye karakter ve stil verirler.

Bu dikiş ucunu çok ilginç buluyorum çünkü Astar, iyi seçilmediği takdirde etek veya elbisenin iyi görünmesini engelleyebilecek bir Kumaştır. Sana bazı dikiş ipuçları vereceğim.

Bunu neden söylediğimi söylüyorum:

Kumaş satın alan yerler nerede? Astarın bacaklarınıza yapışıp eteğinizi veya kırışıklarınızı yükselttiği hiç başınıza geldi mi? bu korkunç ve duyum tam bir rahatsızlık. Bunun nedeni, satın aldığınız etekle mağazadan gelen veya satın aldığınız astarın Polyester olmasıydı.

PARTİ ASTARLIK KUMAŞ ALANLAR

Farklı Astar Türleri Nasıl Belirlenir?

Kalitesine göre birkaç çeşit astar vardır, daha yüksek kalite sunan %100 POLYESTER, %100 ASETAT, karışık astarlar vardır.

1a kot kumaş alanlar 1a interlok kumaş 1a penye kumaş 1a polar kumaş 1a kumaş satın alan yerler 1a süprem kumaş alan 1a polyester kumaş alan 1a dokuma kumaş alanlar 1a denim kumaş 1a vual kumaş 1a keten kumaş

1- %100 Polyester Astarlar sentetik elyaftan yapılmıştır ve bunları 3 temel özelliği ile hızlı bir şekilde tanımlayabilirsiniz: boncuklanma eğilimi gösterirler (küçük toplar yaparlar), az terlerler ve statik elektrik alırlar , yani, bacaklarımıza yapışıyor

Dikiş Önerisi: Kabanlarda, ceketlerde… yani iyi dikildiği ve hantal hareket etmemize engel olmayan giysilerde kullanırdım.

2- %100 Asetat Astarlar Kimyasal İpekten (yapay elyaf) yapılmıştır ve hızlı bir şekilde ayırt edilirler çünkü:  Antistatiktirler, çekmezler, kırışmazlar ve solmazlar. Yıkamanız 40º’den az olmalı, evet.

Dikiş İpucu: Asetat tafta astar, yumuşak, hafif hissini asetatın nefes alabilirliği ve taftanın parlak görünümüyle birleştirir. Elbiseleri, etekleri astarlamak için mükemmel bir kumaştır…

PARÇA POLAR KUMAŞ SATIN ALANLAR

3- Dayanıklı ve rahat ancak daha kaliteli karışık astarlar.

Parça kumaş alan yerler. Gördüğünüz gibi, giysilerimize giydirmek için farklı fiyat ve kalitelerde çok çeşitli astarlar var, ancak bu sizi şaşırtmasın, çünkü sonunda, deneyimlerime göre, bir astarın mükemmel olması için 6 Altın koşulunu karşılamalıdır:

– Dirençli olmalılar

– Nefes alabilir

– Büzülme

– Antistatik

– Yumuşak

– Işık

Alternatifler ve Püf Noktaları:

Tüm bu önerileri okuduktan sonra astar dikmek için çok tembelseniz, dikiş tavsiyem her şeye uygun , elastik belli ve her şeyle uyumlu bir renk olan tipik bir renk olan bir astarı tercih etmenizdir. sütlü kahve, açık kahverengi, bej…

Diğer bir olasılık ise ince pamuklu vual tipi kumaş kullanmaktır.

Yürürken yukarı çıkan kısa ve dar bir elbiseye astar koymak isterseniz (kesinlikle viskon ve elastandan yapılmıştır) pamuk da iyidir.

KUMAŞ PARÇASI SATIN ALANLAR

polyester astar alan jarse astar alanlar saten astar şifon astarı etek astarı ceket astarı takım elbise astarı ucuz astar mont astarı kilo ile astar kiloluk astar
polyester astar alan jarse astar alanlar saten astar şifon astarı etek astarı ceket astarı takım elbise astarı ucuz astar mont astarı kilo ile astar kiloluk astar

Kalpli Önlüğü dikmek için Serbest Kalıbı hala indirmediyseniz ne bekliyorsunuz?

Toptan kumaş alanlar. Vücudunuz için Özel Ölçüm Tablosuna ihtiyacınız varsa onu da ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her şeye ne kadar organize olursanız, o kadar iyi! Umarım tüm bu dikiş ipuçları sizin için faydalı olmuştur ve astar almaya gittiğinizde hatırlayacaksınız.

  • error: Content is protected !!