Asetat Astar Kumaş Alan Yerler

Kumaş alanlar bugün size kumaşlar hakkında konuşacağım, sadece herhangi bir kumaştan değil, aynı zamanda düzgün, cilalı ve değerli diktiğimiz bir giysiyi veya işi yapan astar kumaşları hakkında.

50 DENYE ASTAR. 70 DENYE ASTAR. ASTARLIK KUMAŞ. SÜPREM ASTAR. İNTERLOK ASTAR.

polyester astar alan jarse astar alanlar saten astar şifon astarı etek astarı ceket astarı takım elbise astarı ucuz astar mont astarı kilo ile astar kiloluk astar

Projeniz için yanlış astar kumaşı seçerseniz, diğerinin dediği gibi çok kahverengi bir şekilde bozabilirsiniz, çünkü sadece rahatlığı azaltmakla kalmaz (bir giysi olması durumunda) aynı zamanda deforme edebilir.

ASTAR KUMAŞ ALANLAR

Dikişle uğraşıp, astarın sanki şeytanın elinde olduğunu, istediğiniz gibi dikmenize izin vermediğini ve dahası her şeyin darmadağın olduğunu anlamak gerçekten canınızı sıkıyor. 

İşte bu yüzden bugün , tüm projelerinizin mutluluk, neşe ve heyecanla bitmesini sağlamak için baş ağrılarından ve gereksiz acılardan kaçınmak için size çok hızlı üç ipucu vermek istiyorum .

Hadi oraya gidelim!

Astar kumaşlar her türlü giysi ve işlerde kullanılır ve farklı amaçları olabilir, başlıcaları: koruma, rahatlık sağlama ve en önemlilerinden biri giysinin şeffaf olmasını ve hatta fikirlerin görülmesini engellemektir.

1. KAPLAMA KALİTESİNİ AZALTMAYIN

Bu böyledir, görülmediği için pek düşünmeme eğilimindeyizdir ama çok önemlidir.

Astar kumaşların birçok farklı malzemesi, türü ve rengi vardır… ve hepsi bu! renk önemlidir, çok önemlidir, ancak yapıldığı malzeme daha da önemlidir.

%100 polyester astar görürseniz, zaten ters yönde koşmak için zaman ayırıyorsunuz, çok hafifler ve statik elektrikle yükleniyorlar, bu da bacaklarına yapışmasını sağlıyor ve bu da rahatsızlık yaratıyor.

PARTİ KUMAŞ ALANLAR

polyester astar alan jarse astar alanlar saten astar şifon astarı etek astarı ceket astarı takım elbise astarı ucuz astar mont astarı kilo ile astar kiloluk astar

%100 polyester astar kullanmakta ısrarcı olsanız bile sadece astarı iyi yapışacak ve hareket etmeyecek giysilerde yapmanızı tavsiye ederim, etek ve pantolonlarda hayır, lütfen.

Biraz daha fazla para harcamanız gerekse de antistatik olan asetat astarlar viskon karışımlı astarlar elbiseler için tafta astar hatta hafif pamuklu tarzı kumaşlar tercih edilir.

Rahatınız ve cildiniz size teşekkür edecek.

Aşağıda, onları bulabilmeniz için size bazı fotoğraflar bırakıyorum ancak en iyi şeyin ana kumaş mağazanıza gidip onları canlı olarak almak olduğunu zaten biliyorsunuz:

Asetat astar

Pamuk astar

2. MANTIĞI KULLANIN

Evet! Giyeceğimiz veya işimiz için doğru bir astar seçmenin en kolay yolu benzer giysileri veya işleri ve genellikle giydikleri astarı , dokusunu ve rahatlığını düşünmek ve benzer bir astara yönelmektir.Özellikler Bu kadar basit!

PENYE KUMAŞ ALANLAR

Etek, elbise, palto veya pantolon için astara ihtiyaç duymakla aynı şey değildir.

Belki de bu giysiyi astarlı olarak kumaş mağazanıza götürmeniz gerekir, böylece seçiminizde size rehberlik edebilirler, çünkü yapılır, nokta, sorunsuz. ?

3. Jarse Astar.

Bu tavsiyenin astar kumaş seçimi ile ilgisi yoktur, ancak bilmek önemlidir.

Normalde, astarlar orta-yüksek kalitede ise, çekmezler, ancak her ihtimale karşı, yıkamanın veya rahatsızlıktan kaçınmak için buharla hafifçe ütülemenin hiçbir maliyeti yoktur.

LİKRALI KUMAŞ SATIN ALANLAR

Asetat astar nedir? Asetat kumaş yıkanır mı? Taffeta astar ne demek? Acetato kumaş nedir? Suprem Astar BURSA Astar Astar fabrikası Astar toptancıları Örme astar Kumaş Tekstil Astar Fiyatları 50 denye Astar Polyester Astar 70 denye astar

Hafif pamuklu bir astar veya doğal malzemeler tercih ederseniz, tereddüt etmeyin, denize girin.

Yani bilirsin, astarları da biraz düşün, zavallı küçüklerin de bunu hak ettiğini.

Tabii parti kumaş alanlar bunları dikmek için biraz sabretmeniz gerekiyor ama hadi, dikmeyi seven bizler için geriye kalan bir şey varsa o da sabırdır değil mi?.

  • error: Content is protected !!