Şifon Kumaş Satanlar

Şifon Kumaş Satanlar

Krep kumaş nasıl bir şey? Krep kumaş kaliteli mi? Krep kumaş insanı terletir mi? Krep kumaş naylon mu?

Multi şifon gelin başı,Krep şifon kumaş nasıldır,Şifon kumaş elbise,İpek Şifon Kumaş,Fransız şifon kumaş,Polyester şifon kumaş,Şifon Kumaş,Kendinden pileli şifon kumaş.

Şifon elbise modelleri,şifon etek modelleri,şifon elbise modelleri,şifon elbise modeli,mode şifon gömlek,moda şifon etek,moda yazlık şifonlar,şifon bluz modeli,şifon etek modaları,moda şifon yazlık elbiseler,uzun şifon elbise modası,kısa şifon elbise modası,gece şifon elbise modelleri,şifon kına elbiseleri,moda kına elbisesi,moda şifon kumaşlar,şifon elbiseler,kısa şifon etek modası,uzun şifon etek modası,

Birçoğu şifonun çamaşır makinesinde yıkanıp yıkanmadığını merak ediyor, özellikle de şifon biraz saydam ve ince bir kumaş. Şifon kumaş alanlar genellikle bluz veya elbise haline getirilir ve ipek yapılır.

HARMAN KARIŞIM GABARDİN ALANLAR.

Şifon çok zarif bir kumaş olarak çok çekici ve özellikle yazlık sıcaklıklarda giymek için çok havadar ve hoş. Kumaş çok ince olduğundan, şifon fazla kullanılmamalı ve daha fazla aşırı leke dikkatle tedavi edilmelidir.

Şifon, ipek veya polyesterden ve genellikle bluz, gömlek veya elbise olarak işlenen hafif ve ince bir kumaştan yapılır. Bu çok ince kumaş lekelere karşı çok hassastır ve uzun vadede güzel ve yeni görünmek için çok nazikçe tedavi edilmelidir.

Temizlik ve bakım

Şifon yıkamak nispeten pahalıdır. Hafif deterjanla ön işlem yapılması her zaman tavsiye edilir. Daha güçlü lekeler için, hafif deterjan nazikçe masaj yapılmalı, ağır sürtünmeden kaçınılmalıdır. Ellerinizi yıkamanız tavsiye edilir, ancak parça şifon kumaş alan çamaşır makinesinde de kullanılabilir.

PARÇA ŞİFON SATIN ALANLAR.

Çamaşır makinesini tercih ederseniz, 30 ° ‘lik yumuşak döngüyü kullanmalı ve şifon kumaşı çamaşır torbasında yıkamalısınız. Şifon genellikle fırlatılmaz, eğer öyleyse sadece kısa bir süre kaçar. Kumaş alanlar gereksiz su lekelerini önlemek için, Şifon yavaşça hava ile kurutulmalıdır. Kurutucu uygun şifon değil. Ütü yaparken, şifonun buharsız ütüleneceğine dikkat edilmelidir, aksi halde kumaşta su lekelerini tekrar görme riski vardır.

Bizim şifon kumaşlar genellikle burada bizim yıkama talimatlarını kullanabilirsiniz, polyester malzemeden yapılmıştır. Bununla birlikte, saf ipekten yapılmış şifon için, giysiyi temizlemeye getirmek tavsiye edilir. Orada lekeler farklı muamele görür ve giysilerinizden daha uzun bir şeyiniz olur.

Çevrimiçi kumaş mağazamızda ağırlıklı olarak ucuz düz kumaşlara sahibiz: Koleksiyonumuz  , her zaman stoktan, moda kumaşlardan, giyim kumaşlarından, tuhafiyetten ve muşambadan temin edilebilen temel kumaşlar . Örneğin, hayvan baskıları, meyve baskıları, yıldızlar, noktalar ve çiçekler ile güzel kumaşlarımız var. Ve nasıl bir ipucu, perde veya minder kapağı yapmak için şimdi tamamen kalça olan güzel keten ve kanvas kumaşlar hakkında! Tabii ki, araçlara, kalplere veya hayvanlara sahip araçlar gibi çocuklar için maddeler eksik olmamalıdır. Bebek odası ve / veya kreş için güzel kıyafetler veya güzel aksesuarlar yapın.

HAM ŞİFON NEREYE SATILIR?

Buna ek olarak, koleksiyonumuzda güzel bir bez ve örgü ve tığ işi alanında güzel şeylerimiz var. Güzel yünleri düşünün, aynı zamanda modaya uygun renklerde kanca ve örme iğnelerini ve elbette dikiş projeleri için çeşitli dikiş aksesuarları ve aksesuarları düşünün.

Online mağazalarımızda veya online olarak daha harika kumaşlar satın alabilirsiniz. Örneğin, Taslan – mükemmel su itici kumaş.

HAM KUMAŞ ALINIR… 0536 336 43 43

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!