Sandy Kumaş Nedir

Sandy Kumaş Nedir

Yeni  kullanılmış kıyafetleri yeniden tasarlayan projeler var. Bu girişimler doğru yönde bir adımdır, ancak ürettiğimiz atık giyim seviyesini karşılamak için ölçeklendirilemezler. Özellikle gevşeme belirtisi göstermeyen fırfır modası tüketimi ile.

Daha İyi Bir Gecenin Uykusu

Sandy Kumaş Nedir

Sandy Kumaş Nedir

Araştırmalar  pamuklu saclarda sentetik liflerden yapılmış tabakalardan daha iyi bir gece uykusu almanızı sağladığını gösteriyor çünkü pamuğun doğal olarak cildinizin nefes almasına izin veriyor ve kapakların altında ısı tutmuyor.

Daha Fazla Giymek, Daha Az Yıkama

Pamuk hava geçirir ve yağ bazlı ucuz kumaş gibi kokuları tutmazsa, kıyafetlerinizi birkaç kez, ayakkabılar arasındaki sıkışmaya karşı koruyabilirsiniz. Çamaşır yıkamak elbette harika. Ayrıca kumaş alanlar ve enerjiden tasarruf edersiniz ve giysilerinizin daha uzun süre dayanmasına yardımcı olursunuz.

Her Zaman Pamuklu Giyin, Her Yerde

İşten oyuna, atletik aşınmadan gece kıyafetlerine kadar pamuk var. Elyaf, çok yönlüdür, yani kadife, dantel ve kadife gibi farklı kumaşlara dokunabilir veya örülebilir. Bu yüzden ne olursa olsun, pamuğun üzerini örttün.

Pamuk güçlü, sert ve liflerini kirletmekten korkmuyor. Uzun süre dayanmak ve ilk aşınmada dağılmamak için ona güvenebilirsiniz. Dayanıklı ucuz kumaş iş kıyafetlerinden zamansız  kumaş alanlar kadar, dolabınızı uzun süre kullanabilmeniz için pamuklu dolaba koyun.

Sandy Kumaş Nedir

Sandy Kumaş Nedir

Pamukun diğer kumaşlara göre yıkanması ve bakımı daha kolaydır, bu nedenle çamaşır makinenizin kirli işini yapmasına ve kuru temizlemeden tasarruf edeceğiniz paranın tadını çıkarın.

Çok fazla streç gibi bir şey var. Giysiye daha fazla spandeks eklediğinizde, sarkma, torbalama ve esneme şansınız artar. Etikette% 5’ten daha az elastan bularak giysilerinizi bükülmesini önleyin.

Bir ter tuzağına yakalanmayın! Pamuk, polyester alanlar gibi yağ bazlı sentetik kumaşlardan daha iyi nefes alır, bu nedenle egzersiz yaparken giymek için mükemmel bir şeydir. Nem emici pamuğun egzersiz sırasında sizi daha kuru ve serin tutmak için kumaş alanlar özel olarak tasarlandığından bahsetmeyi.

Pamuk yumuşak, emici ve hava alabilir. Yani, kıyafetleriniz kaşıntılı, tahriş edici, sert veya yapışkandıysa, etiketinize bakın çünkü kıyafetleriniz pamuk açısından zengin olmayabilir. Bir lifin konforunu neyin belirlediği hakkında bilgi edinin.

İç mekanlarınızı farklı bir tarzda dekore etmek mi istiyorsunuz? O zaman kesinlikle bu mevsimde kadife kumaşlar kullanmalısın. Bu sadece kadife doğada yumuşak ve farklı renklerde mevcut olduğundan. Lüks hissi veren her odaya verir. Bu kumaş her zaman her kişi tarafından sevilen ve kullanılan, olağanüstü ve güzel.

Ancak, diğer kumaşların yaptığı gibi avantaj ve dezavantajlarla birlikte gelir. Kadife kumaşın evinize uygun olup olmadığını size aşağıdaki talimatlar verir:

Farklı dekor stilleri ile uyum sağlar. Soğuk mevsimlerde kullanmak için çok iletken aksesuar. Dezavantajları: Kumaş kullanımı ile çabuk yıpranabilir herhangi bir hasar dokuyu yıkacak. Gördüğünüz gibi, dezavantajlar, satın alma kadife ucuz kumaş alacağınız avantajlar ile kıyaslandığında minimal düzeyde.

Tüm kumaş, perde veya döşemelik sorularınız için lütfen en son trendlerden oluşan geniş bir yelpazeyi barındıran mağazamıza başvurun

Yorum Yap