Kumaş Likralı Penye

Kumaş alanlar. Temel olarak pike, kabartma benzeri bir desen anlamına gelir. Triko: Örme pike, saf pamuktan üretilmiş, yoğun, hafif yapılı, terletmeyen, merdiven çıkmaya zorlanmayan bir kumaş kalitesidir. Malzeme çoğunlukla polo gömlekleri için kullanılır. Kumaş 0536 336 43 43: Gerçek bir pike kumaşı, ince bir üst kumaşa ve daha kalın bir alt kumaşa sahip olduğu için kapitone kumaş olarak da bilinir. Özel bir ciltleme, kumaşın üst tarafta kabarık görünmesini sağlar – tıpkı kapitone gibi.

Penye/saf kamgarn pamuk

Likralı Süprem Kumaş Fiyatları,Süprem Kumaş Fiyatları,Likralı Süprem kumaş, beyaz süprem,beyaz süprem kumaş satın alan,beyaz süprem kumaş alan yerler,

Kumaş alan. Kamgarn iplik terimi aslında yün üretiminden gelmektedir. Eğirme işleminden önce liflerin birleştirildiği şeritler ek bir tarama işleminden geçer. Bu, kısa lifleri tarar, 0536 336 43 43 uzun lifleri yüksek derecede paralelliğe getirir ve şeridi pürüzsüzleştirir, bu da çok ince eğirmeyi mümkün kılar. Kamgarn kumaşlar daha çok dış giyimde kullanılır çünkü net ve pürüzsüz bir kumaş görünümü yaratırlar.

Bir tekstilin yüzeyini daha emici hale getirmek ve aynı zamanda ısı yalıtım kapasitesini artırmak için kumaşın pürüzsüz yüzeyinin tüylü bir yapıya dönüştürülmesi gerekir. kumas.org. Özel dikenler vasıtasıyla, belirli bir sayıya ulaşıldığında iyi bilinen flanel etkisini yaratan yüzeydeki bitmiş bir kumaş parçasından lif uçları çekilir.

Ribanalı pamuklu veya pamuklu ribana

Ribanalı kumaşlar, bir veya daha fazla örgü dikişin, kumaşın bir tarafında aynı veya farklı sayıda ters ilmekle (tşörtlerdeki manşetlerde olduğu gibi) dönüşümlü olduğu örme kumaşlardır. kumas.org. Kaburga ürünleri özellikle esnektir.

Enzimle işlenmiş pamuk

Çerkezköy kumaş alımı yapanlar,çorlu kumaş alımı yapanlar,çorlu parça kumaş alımı yapanlar,Çerkezköy parça kumaş alımı yapanlar,çorlu kot kumaş alımı yapanlar,Çerkezköy penye kumaş alımı yapanlar,

Enzimler, çok spesifik etkileri olan organizmalardır. Belirli bir enzim türü, tekstil üretildikten sonra dokuma işlemi için önemli olan haşıllamanın parçalanmasına yardımcı olabilir. 0536 336 43 43Bir diğeri, pamuklu kumaşlarda farklı tutuşlar oluşturmak için kullanılır (örn. taş yıkama etkisi için). Renkli ürünler söz konusu olduğunda ise, başka bir boya türü kısmen yeniden bozularak yeni renk efektlerine neden olabilir.

Yarı penye pamuk

Yarı kamgarn iplik iplikhanesinde, eğirme işleminden önce şeritlerin taranması ve düzleştirilmesi işi artık gerekli değildir. Sonuç olarak, bitmiş iplik ayrıca uzun, orta uzunlukta ve kısa liflerden oluşur 0536 336 43 43. Bu nedenle yarı kamgarn iplik o kadar güçlü ve eşit değildir.

Ağır pamuk

kumas.org. Kumaş alanlar genellikle temel ağırlığı 260 g/m²’den fazla olan ve iş kıyafetlerinde “ağır” uygulamalar için, yani dış mekan ve

Sonuç, vuruş olarak da bilinen dokunmamış bir kumaştır. Bu yapağı sonraki eğirme işlemine hazırlanmak için kullanılır.

Merserize pamuk

Pamuklu kumaşlara özellikle zarif bir parlaklık ve boyalar için daha iyi emicilik kazandırmak için ağartmadan sonra ayrıca merserize edilirler. Bunu yapmak için kumaş, 0536 336 43 43orijinal fasulye şeklindeki lif çapı şişecek ve yuvarlak bir şekil alacak şekilde işlenir. Bu, ışığı eşit şekilde yansıtır ve sapı hoş bir şekilde yumuşak yapar.

PAMUKLU KUMAŞLAR

Ring iplikler değerli ipliklerdir. Sadece yüksek iplik numaralarının üretilebildiği belirli lif kaliteleri (ve lif uzunlukları) işlenebilir. İlk adımda, tek tek pamuk lifleri bir tarama işleminde 0536 336 43 43paralel bir konuma getirilir ve bir fitil oluşturmak üzere birleştirilir. kumas.org. Bu, ring iplik makinesinde tekrar tekrar gerdirme ve büküm yoluyla ince bir ipliğe işlenir. Büküm, mil etrafındaki bir halka üzerinde kayan bir koşucu tarafından yapılır.

Yuvarlak örgü pamuk

Gabardin bez alan,penye bez alanlar,viskon bez alan,kot bez alanlar,şifon bez alanlar,penye bez satın alan yerler,karışık bez alanlar,

Pamuk ipliklerinin özel bir yuvarlak örgü makinesinde tüp haline getirildiği bir üretim sürecidir. Örgü iğneleri, sonsuz, yuvarlak bir örgü kumaş üretecek şekilde bir daire şeklinde düzenlenmiştir 0536 336 43 43. Bunun avantajı, örneğin bir T-shirt yaparken yan dikişlere gerek olmamasıdır.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!