Krep Kumaş Parçacıları

Parça kumaşçı krep,krep kumaş parçacılar,ham kumaş parçacıları,parça kumaşçılar,

Krep Kuma satın alanlar. KREP KUMAŞ SATIN ALAN YERLER. KREP KUMAŞ NEREYE SATILIR? KREP PARÇA KUMAŞ ALAN. KREP KUMAŞ PARÇASI ALAN KİŞİLER. KREP KUMAŞ NEREYE SATILIR? HAM KREP KUMAŞ ALANLAR.

İşte online en iyi krep kumaş, neşeli ve modern renklerle karakterizedir ve aynı zamanda çoklu desen ve çizimler ve yüksek kaliteli malzemeler ile mevcuttur ve kadın, erkek ve çocuklar için birçok farklı tasarım ve harika modelde yer almaktadır.

Ve krep kumaş iki türe ayrılır:

Krep kumaş üreticisi,krep kumaş imalatçıları,krep kumaş satan yerler,krep kumaş nereye satarım,kilo ile krep kumaş,kiloluk krep kumaş,krep kumaş parçacıları,kumaş parçacıları,polar kumaş parçacıları nerede olur,

Birinci tip: Dalgalı görünümü ile karakterize edilen, bone ve şalların yapılabildiği Kanton krep kumaşı.

İkinci tip kumaş alanlar: yumuşak bir doku ve yapışkan bir doku ile karakterize edilen yumuşak krep kumaş ve farklı pantolon ve etek tasarımları yapmak için en iyisi olarak kabul edilir.

KREP KUMAŞ NEREYE SATILIR?

Online Krep Kumaş

Özellikleri • Bu kumaş türü her zaman ve her durumda modern ve uygun bir şekle sahiptir.

• Kırılgan ve dalgalı yüzeyi ile ciltte hassas bir his bırakması ile karakterize edilir ve dayanıklı kumaşlardan biri olarak kabul edilir.

• Krep kumaşın modern renkleri, sakin ve neşeli renkleri ile beyefendiler ve neşeli süslemeler ve çizimler içeren kabartmalı olanlar da dahil olmak üzere her zevke uygun farklı formları mevcuttur.

• Krep kumaş, kumaşın ısıya, buhara, ütülemeye ve temizlemeye maruz kalması gibi maruz kalabileceği herhangi bir değişikliğe dayanma kabiliyeti ile karakterize edilir.

Krep, renk stabilitesi ile karakterize edilen ve uzun vadede değişmeyen parlak renkleri ile ayırt edilir.

Krep kumaşın kullanım alanları.

ipek kumaş parça ipek kumaş kilo ile ipek kumaş ipek kumaş satışı ipek kumaş üretenler

Online krep kumaş, birçok farklı ve harika tasarımlara girer, bu nedenle ondan aşağıdakiler yapılabilir:

• Krep, gevşek veya gündelik pardesü tasarımına uygundur.

• Hassas ve harika bir parlaklık ile karakterize edildiğinden, gece elbiselerinin ve davetlerin tasarımında yer alır.

• Başörtüsü, eşarp ve şal imalatında kullanılır.

• Geniş pantolonların yanı sıra klasik eteklere de farklı tasarımlar yapabilirsiniz.

• Farklı şekillerde uzun veya kısa bluzlar tasarlamak.

KREP SATEN KUMAŞ ALANLAR

Krep saten için orijinal hammaddeler, yalnızca doğal ipeğe hizmet etti. Ancak son zamanlarda sentetik veya yarı sentetik lifler oldukça pahalı ipeğin yerini almıştır. Bu nedenle, modern krep ipek, doğal ipek, polyester, viskon kumas.org selüloz veya asetat ipekten yapılabilir.

Krep saten boyama yöntemine göre de değişiklik gösterebilir. Bu kategoride, tek renkli (tek renkli) malzemeler ve basılı malzemeler – desenli. İlkinin renk paleti, yumuşak pastel tonlardan parlak ve doygun renklere kadar değişir. Basılı basılı malzeme çok çeşitli olabilir: küçük ve büyük bezelyelerden kafes, şerit veya herhangi bir basılı desene kadar.

Çoğu zaman, malzeme elbise, etek, bluz ve hafif takım elbise yapmak için kullanılır.Aynı zamanda, renk paletinin zenginliği, ofiste ve özel günlerde (abiye, gelinlik) günlük kullanım için kıyafet dikmenizi sağlar. ). İkinci durumda, krep saten dantel ile birleştirilir ve bir saçakla süslenir. Yumuşak kıvrımlar ve akan kumaşlar, herhangi bir şekle mükemmel bir şekilde düşer, avantajlarını vurgular ve eksiklikleri gizler.

YARIM TOP SATEN KUMAŞ ALANLAR

Türkiye Kumaş Türkiye kumaş pazarı türkiye kumaş fabrikası

Krep satenden nevresimler, sadece yatağı süslemekle kalmaz, aynı zamanda yumuşaklık ve serinlik hissi verir, rahatlamanızı sağlar. Krep saten, çeşitli restoran, otel, ziyafet salonları ve tiyatro lobilerinin dekorasyonunda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Varlığı sadece iç mekanı dekore etmekle kalmaz, aynı zamanda onu daha zengin ve daha asil hale getirir. Ayrıca krep saten çeşitli aksesuarların imalatında, özellikle bayan ayakkabı ve çantalarının sarılmasında kullanılır, bazen giyim için astar veya kaplama kumaşı olarak da bulunabilir.

Yorum Yap

  • error: Content is protected !!