Bir Top Kot Kumaş Alan 1 Top Kot Alanlar

BİR TOP KUMAŞ ALAN, 1 TOP KOT ALAN,1 top kot alanlar,1 top kot satın alan,1 top kot kimler alır, bir top kot kimler alır, bir top kot alan, 2 top kumaş alan,3 top kumaş alan,

Denim nedir ve neyden yapılmıştır?

Parti Kot Alanlar. Denim aslında nedir? Denim, öncelikle kot pantolon, tulum ve diğer giysiler yapmak için kullanılan sağlam bir dimi dokuma pamuklu kumaştır. Kumaşın rengi geleneksel olarak mavidir, ancak yıkama veya ovma ile aydınlatılabilir. Bu kot daha sonra diğer şeylerin yanı sıra kullanılmış bir görünüm, taşla yıkanmış veya asitle yıkanmış olarak bilinir.

1 TOP KOT NEREYE SATILIR… 0536 336 43 43

Parti malı kumaş,parti denim kumaş,parti malı kot kumaş,toptan parti malı kot,toptan denim kumaş,parti malı kot alanlar,spot denim alan,parti malı denim kumaş satın alanlar,

Kumaş orijinal olarak %100 pamuktan yapılmış olsa da, günümüzde genellikle esneme eklemek, kırışıklıkları azaltmak ve yıkama sırasında aşırı çekmelere karşı direnç sağlamak için polyester veya elastan ile karıştırılmaktadır.

Denim nasıl yapılır?

Spot Denim, benzersiz dayanıklı yapısıyla bilinir. Bu yapı, ipliklerin özel bir şekilde birlikte örülmesiyle elde edilir. Geleneksel olarak, kumaşa eğimli bir sırt veren sıkı bir çözgü dimi dokuma kullanılır. Dimi dokumada, yatay iplikler (atkı iplikleri olarak bilinir) iki veya daha fazla dikey iplikle (çözgü iplikleri olarak bilinir) birbirine geçer. Bu, kotun bilindiği diyagonal nervürü yaratır.

2 TOP KOT KUMAŞ ALANLAR… 0536 336 43 43

SPOT KOT ALAN. Koyu mavi indigo denim en yaygın denim kumaştır. Kumaşın üretimi için sadece çözgü iplikleri maviye boyanırken, atkı iplikleri boyanmadan kalır. Bu, kotun çok iyi bilinen solgun mavi rengini yaratır. Farklı renkteki iplikler ayrıca kumaşın bir tarafının mavi diğer tarafının beyaz olmasını sağlar, bu nedenle kot pantolonların iç kısımları genellikle açık veya beyazdır.

toptan kot kumaş toptan denim kumaş
toptan kot kumaş toptan denim kumaş

Parti İplikler çok bükümlüdür, bu da onları son derece sağlam kılar, ancak bu nedenle sadece dışta mavi rengi alırlar, ipliğin içi boyasız kalır. Taş, kum veya kimyasallarla yıkamak ve ovalamak ipliğin mavi tabakasını ortadan kaldırır ve ilginç renk efektleri yaratmak için beyaz iç kısmı ortaya çıkarır.

Denim ne için kullanılır?

Denimin en yaygın kullanımı elbette kot pantolon, kot ceket veya tulum yapmaktır, ancak belirli kot türleri (boğa kotu gibi) döşemeli mobilyalar ve diğer iç mekanlar için de kullanılabilir. Kumaşın sert doğası, denim kıyafetleri altın madencileri için iş kıyafetleri ve kot pantolonlardan önce askerler için gündelik kıyafetler olarak popüler hale getirdi.

Ham denim ve önceden yıkanmış denim

Kot parçası alan. Günümüzde çoğu denim giysi, kumaşı daha yumuşak ve daha rahat hale getirmek için önceden yıkanmaktadır. Bazı yıkamalar mavi boyayı daha uzun süre tutabilir. Ham denim , boyamadan sonra yıkanmamış ve bu nedenle özellikle sert ve ağır olan işlenmemiş denim kumaştır.

1 TOP KUMAŞ ALAN… 0536 336 43 43

Ham denim aşınma ile solarak zamanla klasik bir denim görünümü verir. Yıpranmış kırışıklıklara, solma anlamına gelen kelimesinden solma denir. Bu işaretler genellikle dizlerin arkaları ve uylukların üst kısımları gibi giysinin ekstra strese maruz kaldığı bölgelerde bulunur. Yıkanmış kot, solma izleri oluşturmak ve giysiye ham kot görünümü vermek için genellikle mekanik veya kimyasal olarak işleme tabi tutulur. Giyenin kişisel aşınması ve yıpranması daha önemli kabul edildiğinden, kot hayranları genellikle suni solma izlerine sempati duymazlar. Bazı kot meraklıları, orijinal rengi korumak ve benzersiz solma işaretleri geliştirmek için altı aya kadar yıkamadan kot giysiler giyerler.

1 TOP KOT KUMAŞ SATIN ALAN… 0536 336 43 43

Kumaş alan. Aşınmaların kendi isimleri bile var ve pantolonunuza kişisel bir dokunuş katacak. Denim severler, özellikle orijinal görünümler yaratmak için genellikle farklı yöntemler denerler.

Yorum Yap